Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdaságinformatikus diploma,...

Gazdaságinformatikus diploma, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem olyan régen fejeztem be az egyetemi tanulmányaimat. Pontosítva gazdaságinformatikus szakot végeztem. Az elsődleges kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok az EPAM Junior Data Engineer Trainee képzéséről és magáról a cégről? Pályakeződkénz alig találni olyan helyet, ahol nem elvárás a 2-5 év tapasztalat. Első sorban nem a fizetés ami motivál, hanem a tapasztalatszerzés! Aki esetleg részt vett hasonló képzésükön tudna írni róla pár szót? A véleményeket és tanácsokat szívesen fogadom!

További szép napot mindenkinek!



2022. febr. 22. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Ez nettó hülyeség. Pályakezdőként is simán lehet találni állást. Akkora szakember hiány van, hogy a pályakezdőkért is kapkodnak a fejvadászok.


Max akkor nehéz ha az egyetem alatt semmit nem tettél bele és szakmai gyakorlatot is max a józsi számítógép üzletében töltötted.

2022. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Burkoló tanfolyam.
2022. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!