Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki használ 21:9-es (ultraw...

Valaki használ 21:9-es (ultrawide) monitort munkához (Teams képernyőmegosztás)?

Figyelt kérdés

Milyen előnyei vannak az ilyen monitornak? Megéri?


Teams képernyő megosztásnál a másik fél nem látja esetleg túl kicsiben a képernyőt? Nem okoz ez hátrányt?


Köszi előre is!



2022. márc. 1. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisebben látják ha 16:9-en teljes képernyőben nézik, alul felül fekete csík.


Én úgy szoktam képet osztani ekkor, hogy asztalon jobb katt, képernyő beállítások, méretezés: 125%



Előnye, hogy szélesebb.. :) kényelmesen elfér kettő ablak a képernyőt felezve például.


Munkán kívül, jobb a filmekhez, játékok 99%-a támogatja. Sorozatokhoz rosszabb, mert általában 16:9 -esek.

2022. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az irodában szinte csak ultra wide monitorok vannak, így amikor valaki irodából oszt meg képernyőt azt elég rossz nézni. Munkára viszont sokkal jobban szeretem mint az itthoni 2 monitoros felállásom.
2022. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen, én is ettől félek kicsit, hogy megosztásnál panaszkodni fognak. Plusz youtube videók pl nem annyira jók rajta.

Viszon dolgozni, outlook, excel, project, ppt azok biztos hatékonyabban mennének. Multitasking is jobb lenne. Hát átgondolom még. Ha esetleg valakinek van még tapasztalata, szívesen fogadom. Üdv.

2022. márc. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!