Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nyártól szeretnék gyakornok...

Ha nyártól szeretnék gyakornoki melót vállalni, akkor mikortól érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy márciusban már el kell kezdeni keresgélni. Ez igaz? Nyár után is folytatnám a melót.

2022. márc. 3. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Azok az általánosítások, hogy "már márciusban el kell kezdeni", részigazságok.

Van ahol már november december körül láttam "22 Summer Inter programot", és van olyan cég, ami csak májusban kezdi kitenni.

Kezd el nézni, és ha látsz valami érdekeset, jelentkezz, időben vagy. Nem fognak megverni, ha azt mondod, hogy neked csak június végétől jó, és ebben a jelenlegi munkaerő piaci helyzetben szerintem mindenhol örülnének, ha tudnád folytatni ősszel, a mi csapatunkba is kéne min 2 junior -de ezt interjún még nem kell egyenesen hosszan ecsetelni, esetleg egy megjegyzés lehet, hogy lehet hosszan távon is tudsz maradni, ők majd úgyis válaszolnak, és mondanak vmi kommentet erre vonatkozóan.

2022. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!