Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen gépészmérnöki munkakörö...

Milyen gépészmérnöki munkakörök vannak, ahová nem kell jogsi?

Figyelt kérdés

Sok jó állásra azért nem tudom beadni, mert nem tudok vezetni. Van jogsim, de nem használom, rossz a szemem. Majd lesz műtve valamikor, hogy eldobhassam a szemüveget remélhetőleg....


Viszont sajnálom, hogy ezen múlik minden lassan.



2022. márc. 9. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Szemüveggel nem tudsz vezetni?

Egyébként nem 100%-ig biztos, hogy tökéletes lesz a látásod a műtét után.

2022. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok szemüveget cserélni már, kontaktlencse lenne legrosszabb esetben. A jelenlegi gyenge és így nem tudok megbízhatóan vezetni de nem is ajánlja az orvos se.
2022. márc. 9. 09:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Vezetni meg nyilván el is felejtettem így, 5 éve nem vezetek, mióta leraktam a papírt.
2022. márc. 9. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Na várj, de akkor hogy tanultál meg vezetni?

Szemüveggel?

Elvileg, ha ennyire rosszul látsz, kapnod kellett volna egy papírt, hogy csak szemüveggel vezethetsz. Én legalábbis a -1,5-es szememre már megkaptam ezt a korlátozást.

Vagy azóta romlott a szemed ennyire?

2022. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem látsz, akkor hogy fogod ellátni a munkàd?


Mondjuk, a gèpèsz pozîciók (tervező, folyamatmérnök, karbantartó mérnök, minőségügyi mérnök stb) 99% hoz nem kell jogsi, de látni kell

2022. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Látok, csak vezetéshez nem elég jól...ne ezen lovagoljatok.
2022. márc. 9. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy sose vennék fel valakit, aki ennyire töketlen

- profession/linkedin ha ott nem találsz melót gépészként, jogsi nélkülit is, akkor nem tudlak sajnálni

- szemüveg 50k ért már van, ha valami low costosat veszel, de nyilván jobb munkanélküliként…de amúgy sem értelek, nekem a mindennapi munkában jobban zavar a gyenge szemüveg, mint a vezetésben (90% os látásélességem van és majdnem 8D szemüvegem, emellett kb az autómban töltök átlag napi 1,5 órát)

- bejelentkezel egy autósiskolához és veszel pár órát


….

2022. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem jelentkezem hozzád, nemigaz?
2022. márc. 9. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Mèrnökként kontakt lencsézem. Az elején órákat szenvedtem mire ki be tettem őket tükörrel. Egy hónapra rà már tükör nélkül ment 2 másodperc alatt. És poros , szeles munkateruletre is ki kell mennem néha és egyáltalán nem zavar. Három havi adagok kerül asszem 18 ezer forintba.
2022. márc. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!