Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha gyakornokként lehúztam egy...

Ha gyakornokként lehúztam egy cégnél pár félévet, akkor ha főállásba átvesznek, nagyobb bérigényem lehet, mintha máshova mennék pályakezdőként?

Figyelt kérdés
Mérnök gyakornok vagyok egy budapesti multinál. Ha kövi félévben végzek a gépész msc-vel, akkor kb 1,5 év gyakornokság után a cégnél mi a reális bérigény? Illetve mennyivel többet kérhetek, mint más cégnél?

2022. márc. 12. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Többet? Minimálissal. Persze, ha egyáltalán teljesítettél úgy, hogy érdemes elgondolkozniuk a főállású ajánlaton.
2022. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha egyébként rendben levőnek látod azt, amit odaraktál, akkor szerintem mondj nagyot! Számolj utána, mennyibe kerül ténylegesen a munkáltatódnak, és legjobb tudásod szerint matekold ki azt is, hogy szigorúan te mennyit hozol vissza neki, és ha óvatos és pontos becslés szerint is nagyon tömöd a zsebüket, akkor mindannyiunk érdekében mondd oda az eredmény minimum 80%-át!
2022. márc. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 550-650 között.
2022. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez attól függ mennyire vagy könnyen pótolható.

Lehet más is ugyanúgy pár hónap alatt beilleszkedik és jól teljesít a munkában, így nézve nincs akkora előnyöd, hogy nagyobb bérigénnyel lépj fel, mint a többiek.

2022. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen projekteken voltál, mennyire voltál aktívan bevonva a customer projektekbe, heti hány órát dolgoztál?


Sajnos a legtöbb multi nem veszi tapasztalati évnek a gyakornokságokat, holott ha jó helyen vagy tanulsz annyit mint főállásban.

2022. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!