Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NKE-HHk katonai vezetői,...

NKE-HHk katonai vezetői, logisztikai vagy infokommunikációra készülök. Mik a kilátásaim ha elvégzem? itt a fizetésre gondolok.

Figyelt kérdés
Te melyiket választanád a három közül?

2022. márc. 19. 17:44
A kérdező szavazást indított:
katonai vezető
katonai logisztika
katonai infokommunikáció
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Keresnék egy másik egyetemet és szimplán logisztika, elengedném a katonásdit. Versenyszférában elég jól lehet keresni ezen a területen
2022. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
minimálbér körül
2022. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

#1 Tudod van akit nem csak a pénz motivál, hanem szeretné mondjuk a hazáját szolgálni. Én is kerestem 19évesen 750-800ezret/hónap, de simán ott hagytam és inkább beálltam a seregbe harmad ennyiért.

Kérdező, ezek elég különböző irányzatok. Csak te tudod eldönteni, hogy melyik a megfelelő neked. Azt javaslom nézz jól utána a szakoknak,de ha mégis rosszul döntenél az alapkiképzés idején még tudsz váltani, ha jól tudom.

2022. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
nem eshet túl jól, hogy a haza nagy szolgálata közben zsebrerak bármelyik fodrász vagy kőműves
2022. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3: Te vagy a CNC gépkezelő troll ugye?
2022. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

#5 Nem.

#4 Bármelyik fodrász vagy kőműves nem rak zsebre. És azért tisztázzuk, hogy tisztként azért nem keres ám olyan rosszul az ember. A netto 400ezer mellé járni fog egy 80ezer forintos lakhatási támogatás/kajapénz/nyelvpótlék/ha van gyerek vagy házastárs még arra is. Egy rakat plusz lóvé. VISZONT A LEGFONTOSABB még mindig az első mondatom. "Tudod van akit nem csak a pénz motivál, hanem szeretné mondjuk a hazáját szolgálni."

Nagyon beszűkült már meg ne haragudj de butus látásmód az hogy: "PÉNZ,PÉNZ,PÉNZ, Aki mást tart szem előtt az hülye"

De ne aggódj, majd kinövöd.

2022. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Jaj és a legfontosabb. Magyarországon a friss diplomások közül a katonai infokommunikáció(üzem)-et végzettek kezdenek átlagosan a legnagyobb kezdőfizetéssel. Ez tény, bárki utána nézhet.
2022. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7: Várjuk a linket a kutatásról
2022. márc. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#3 félreértés ne essék, ha a pénz motiválna akkor nem a katonaságnál bolyongnék, csupán csak érdeklődtem ami nem azt jelenti hogy pénz pénz pénz. Kérdést azért tettem fel, hogy legyen némi kilátásom ezügyben.



Többieknek pedig köszönöm szépen!

2022. márc. 23. 17:10
 10/13 A kérdező kommentje:
#3 az irányzatokat nem mondanám távolinak egymástól, mivel úgy tudom, hogy 3 évig mind a 3 ugyanazt tanulja, 4. Évben lesz csak az elágazás része
2022. márc. 23. 17:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!