Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beágyazott szoftverfejlesztő...

Beágyazott szoftverfejlesztő mérnökként reális ez a fizetés, vagy lehetne több, próbáljak meg váltani?

Figyelt kérdés

BME-VIK diploma, másfél év tapasztalat.

Bruttó 830.000 Ft a fizetésem. Ez a teljes kompenzáció, minden benne van.

BP, autóipari nagyvállalatnál.



2022. ápr. 6. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

1,5 év tapasztalattal?


Több, mint reális

2022. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Ha fusztrációd van hazudjál, de miért nem lehet hihetőt?

Szerinted akkor mennyi a fizu 20 év tapasztalattal külföldön? Minden hónapban 1 kocsi ára?

És szerinted egy senki aki épp elkezdett dolgozni azt mondja, hogy ennél kevesebbért fel se kel?

Nézzél már szét mindenki nyomorban él.

2022. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Bruttó 500k a fizetésem 4 év tapasztalattal frontend fejlesztőként. Úgyhogy az baromi jó fizetés.
2022. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

#2

Szerinted ez sok?

Éves szinten 9.96M Ft. Ebbe benne van a bónusz is, minden juttatás. Legtöbb helyen a bónuszkeret az 1.5 havi fizetes. Cafeteria ha van, az is benne van. Az a legrosszabb esetben is havi 12500 Ft.

Így máris havi br. 700 környékére jön ki. Reális bér. Nem a bértábla aljáról, de nem is plafon. De azért az átlagnál több.


Keresett és jól fizetett a beágy fejlesztés. Dolgoztam autoipari multinál, voltak kollegák hasonló tapasztalattal és bérezéssel.

2022. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
#3 nem a kérdezőé a jó fizetés, hanem a tied hulladék. 500 bruttónál egyetemről kilépő juniorok többet keresnek.
2022. ápr. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
3-as kicsit el vagy tévedve, érdemes lenne elmenned interjúzni pár normálisan fizető céghez.
2022. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol 6-700 lehet gondolom az alapber, ez egy teljesen korrekt junior fizetes. Fel ev mulva mar elkezdhetsz nyugodtan medior pozikra palyazni.
2022. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

"Bruttó 500k a fizetésem 4 év tapasztalattal frontend fejlesztőként. Úgyhogy az baromi jó fizetés."


Akkor sürgősen kérj emelést vagy válts munkahelyet! Medior frontendesnek is lazán megadják a bruttó 900-at, 4 év tapasztalattal meg a 1,3 millió is reális.

Én DBA/support területről váltottam fullstack fejlesztőre és többet kapok ennél!

2022. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, leírom az én csöpke karrierem, hátha segít. Pécsen végeztem mérnök informatikán, covid előtt 1 hónappal helyezkedtem el IT custom supportkén, majd 1 év után lettem hálózatnetwork-ös. Nem emlékszem a bruttó árakra csak a nettokra bocsi. Először nettó 350et kaptam, most 2 éve vagyok network-ös, jelenleg 550-et keresek nettoban. Jövőre szeretnék váltani, 3 év tapasztalatom lesz networkként, remélem jobb ajánlatot kapok. Remélem segít. Érdemes 3-4 év után szétnézni, hogy kapsz e máshol jobb ajánlatot.
2022. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem BME diplomával, több mint 1 év után (2021-ben) bruttó 505 volt beágyazott szoftverfejlesztőként az alapbérem, szintén autóipari multinál. Egy év után nem történt emelés, én meg nem akartam addig kérni, amíg nem tudom mennyit "érek". Jól is tettem. Bruttó 600-at akartam volna kérni. Elkezdtem interjúzgatni, 600-at mondtam ott, ahova szívesen mentem volna, és 700-at, ahova kevésbé. Végül az egyik 700-as jött csak be. Ráadásul rátettek még 5 %-ot. Nagyon marasztaltak a régi helyen, de basztak volna emelni. El is mentem. Bruttó 830-cal szerintem elégedett lehetsz, még akkor is, ha ez nem az alapbér. Ha kevesled, az interjúzást semmi se tiltja, ha valahol adnának magasabbat, lehet menni a főnökhöz, hogy "van egy ajánlatom".
2022. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!