Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud olyan munkát...

Valaki tud olyan munkát külföldön (Európában belül, inkább olyan országban ami közel van Mo.-hoz) ahol 1 vagy max 1,5 hónapra el tudnának vállalni? Mivel még iskolába járok ettől többet nem tudnék megoldani.

Figyelt kérdés
Leginkább amúgy Angliában érdekelne valami munka, valaki ajánlana valamit? :)

2022. ápr. 25. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetem alatt 4 nyáron is voltam kint Angliában mezőgazdasági munkán még pár éve. Viszont ennyire nem vágod, hogy Angliába már nem lehet menni dolgozni, mert kiléptek az EU-ból?


2 hónap munkával olyan 1,5 milliót tudtam hazahozni, ami diákként bőven elég volt a maradék 10 hónapban megélhetésre. 12 órában kellett dolgozni minimálbérért egy mezőgazdasági telepen, szállást fillérekért biztosítottak, a kaja ugyanannyiba kerül mint itthon, azon kívül csak repjegyre kellett költeni, ami szintén olcsó volt.

2022. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Angliát már is elfelejtheted, mert ők már nem EU tagok, így eleve sokkal nehezebb külföldiként kimenni munkavállalás céljából.
2022. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Iskolába jársz, tehát még kiskorú vagy.


Angliát már kizárták előttem - ez egyértelmű, hogy nem fog menni.


De még Ausztria is kétséges, hacsak nem valami itthoni szervezetnél tudsz ilyen lehetőséget felkutatni. Vagy személyes ismeretség révén pl. mezőgazdasági betakarításnál, egyéb ilyen segítő munka. De utána kéne nézni, hogy egyáltalán foglalkoztatnak-e kiskorút.

2022. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyümölcs szedés/szüretelés ? angliában mindig keresnek ilyenkor
2022. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4: te is átaludtad a BREXIT-et?


Kizárt, hogy

1) kap ilyesmire munkavállalói vízumot

2) kizárt, hogy turistavízummal bárki foglalkoztatni fogja.

2022. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!