Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első sorban Hr toborzás...

Első sorban Hr toborzás területén dolgozók , ti mit gondoltok ?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, alacsony a fizetésem, ahhoz képest, amit a feladatköröm lefed. Illetve Budapesten dolgozom, közgazdász diplomám van. Bővebben itt nem szeretném kifejteni, privátban elmesélem a főbb szempontokat . Váltani szeretnék, de nem tudom, mennyit érnék a piacon, mennyit lenne érdemes megadni fizetési igényben, ami találkozik a munkáltató és az én szempontomból is ?


Ami kezdetben segíthet :

- közgazdász BA diploma

- középfokú angol nyelvvizsga , emelett +1 idegen nyelv ( érettségivel ) Angol felső fok

készülőben

- 3,5 év gyakornoki tapasztalat ( duális egyetemi képzés )

- ~ 2 év szakmai tapasztalat ( jelenleg hr/ titkárság területen)

- 25 éves vagyok.


Plusz emellett várom hasonló emberek fizetését, vagy megítélését mennyi lenne a reális, amennyiben van kedvük megosztani .


Köszönöm szépen mindenkinek !



2022. ápr. 25. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy ket interjura es pikk pakk megtudod mennyit ersz...
2022. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínű igen, az kellene, de próbálok célszerűen menni, hiszen szabit kell kivennem emiatt. Nem szeretném pazarolni a szabadidőm. Egy körülbelüli összeg már segít, úgy én is jobban képben vagyok. Legalább tudom, érdemes e váltani . De azért köszönöm a válaszod .
2022. ápr. 25. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Valtani biztos erdemes, legalabb egy 100assal tobbet kapnal mas cegnel mint most ahol vagy, lehetetlen hogy tobbet emeltek volna mint mashol amennyit adnanak
2022. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt már látom, “ugrálással “ jobban járok. Sok ismerősöm évente váltogat, és jóval többet keres. De én alapoznék egy olyan helyre, ahol jó a légkör, és érzem a munkám eredményét, megbecsülnek, értékelik, ha fejlődöm. Itt ezt nem érzem . Szeretnék egy helyen minél tovább lenni, de nyilván úgy, hogy nekem is megérje. Inkább az érdekel, ezekkel a skillekkel mennyit éri meg igényként feltüntetni.
2022. ápr. 25. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:

3: annyira azért nem biztos, én megmondtam a munkaadómnak mennyit kérek pluszban az éves emelésen felül, és kb gondolkodás nélkül megkaptam.


Kérdező, függ attól pontosan milyen munkára jelentkezel (kell-e egyáltalán pl nyelvtudás) és pontosan milyen gyakorlatod van. Remélem diplomával nem csak adatrögzítő vagy, de megesik.

2022. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!