Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oxi-Job diákszövetkezetről...

Oxi-Job diákszövetkezetről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Fesztiválmunkát szeretnék vállalni a nyáron a Szigeten rajtuk keresztül pultosként.

Megbízható a szövetkezet? Kifizetnek?

1500Ft-os órabért írnak bruttóban, az nettóban mennyi lehet? Vagyis hány %-ot vonnak le maguknak?



2022. ápr. 26. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem maguknak vonják le, hanem az szja-ra. Ha 25 év alatti vagy, akkor az 1500 Ft-os bruttó az egyben 1500 Ft-os nettó. Ha 25 elmúltál, akkor 15% szja jön le.
2022. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, írtam neked privátban, én is jelentkeztem pultosnak☺
2022. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól írta az első, azt nem maguknak vonják le hanem az szja-ra. De feltételezem 25 év alatti vagy így a bruttó órabéred egyben a nettó is.


Egyébként én ismerem az Oxi-Jobot, korábban jelentkeztem hozzájuk egy munkára, beregisztráltam hozzájuk, voltam személyesen is a gödöllői irodájukban, de aztán végül a Covid első hulláma miatt nem jött össze a meló. Úgy tudom ez egy nagyjából 10 éve alakult cég, de nem nőtték ki magukat az elmúlt években túlzottan, egy kis szövetkezet maradtak. Gödöllőn van az irodájuk, volta is náluk, ez szó szerint egy kis iroda. De attól függetlenül, hogy nem nagy szövetkezet (mint pl. a Multi Job, euDiákok stb.) valószínűleg megbízható cég, mivel nagy éves árbevételt produkálnak, ergo sok diák dolgozik rajtuk keresztül.

2022. júl. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!