Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan munkalehetőség...

Van olyan munkalehetőség amihez jó valamelyik szakma (amit a leírásban olvashattok)?

Figyelt kérdés
Másfél éve keresem a munkákat a Profession.hu oldalán, illetve Facebook csoportokba is benne vagyok. Több mint 100 helyre adtam be a jelentkezésemet, de sehonnan se kaptam vissza jelzést. Van érettségim, turisztikai referens családsegítő-és pedagógiai munkatárs, illetve gyógypedagógiai segítő munkatárs szakmám. Tudom ez nem álláskereső csoport, de már annyira el vagyok keseredve, hogy sehonnan nem kapok vissza jelzést, hogy úgy gondoltam ki írom ide, hátha valaki tud valamit tanácsolni. Illetve hívtam fel óvodákat, iskolákat és vagy nemet mondtak, vagy pedig közfoglalkoztatottként vettek volna fel. Az utóbbit nem vállaltam el, mert van munkám, de itt is közfoglalkoztatott vagyok és szeretnék már munkát váltani, mert most alapozom a jövőmet és már külön szeretnék költözni a szülőmtől. Valaki tud valami állás oldalt vagy valami állás ajánlatot ami segítséget adna nekem?

2022. ápr. 26. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2022. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jász-Nagykun Szolnok megyében lakom. Szolnoktól kb 43 km-re.
2022. ápr. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!