Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingolstadtban van diákmunka,...

Ingolstadtban van diákmunka, csak angolulbeszélő diákoknak? 17/F

Figyelt kérdés
Lehetőségem adódott a nyári szünetben kimenni dolgozni Ingolstadtba (és környékére). 17 éves vagyok és németül nem de cserébe angolul nagyon jól beszélek. Szállásom lenne és valójában a munka se lenne túl fontos mert nem a pénzért pusztán kalandvágyból mennék ki, de ha már ott vagyok legyen valami hasznom is. Így gondoltam keresek valami munkát, ha van ilyen, vagy esetleg te magad egy diákkal dolgoznál együtt Ingolstadtba n kérlek írj!

2022. máj. 3. 03:25
 1/4 anonim ***** válasza:
kimenni dolgozni, de úgy hogy munkát neked kell találnod? :D ez aztán nagy dealnek hangzik.
2022. máj. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos sok munkaltato gyakorizik Ingolstadtban.


Biztos a helyi nyelvet nem beszelo kepzetlen munkaerot keresnek.


Idiota.

2022. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűleg, hogy akármiért szívesen vennének fel egy olyan embert, aki nem beszéli a nyelvüket...
2022. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thunderfairy ***** válasza:
Miért nem olyan helyre mész ki ahól az angol kell??? Például angliába valahóva.
2022. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!