Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi félretett pénzzel...

Mennyi félretett pénzzel érdemes/lehetséges belevágni egy külföldre költözéses projektbe?

Figyelt kérdés

Úti célom Olaszország (éltem már kint 2 évet, csak akkor szülői segítséggel és inkább tanulmányok miatt tartózkodtam kint).


Most viszont egyedül próbálnék szerencsét. Szerintetek mennyi pénzzel érdemes elindulni? Tudom sokmindentől függ...de azért úgy nagyjából?


2022. máj. 7. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már van munkád akkor két havi lakhatási díj és kéthavi megélhetési díj bőven elég. Ha nem lesz jövedelemed akkor istentudja.


Amúgy mit csináltál kinn két évig, hogy itt kell ezt megkérdezned? Sosem számoltad, hogy mennyit költesz a szüleid pénzéből?

2022. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
En 500000-el koltoztem budapestre egyik haveromnal laktam elso honapban mig melot es albit kaptam
2022. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kint élek Olaszországban.

Melyik városba mennél?

Egyedül?

Elég 1 szoba is vagy 1 egész albérlet kell?

Ezek függvényében tudok válaszolni a kérdésedre.

2022. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam privában ha nem gond:) Előre is köszönöm!
2022. máj. 7. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza írtam 😊
2022. máj. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!