Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest, 47-50 éves nő,...

Budapest, 47-50 éves nő, irodai adminisztrációs munkaval mennyi nettót keres?

Figyelt kérdés

Érdekel diplomával és érettségi+szakképesítéssel is.


Csak mert olyan hajmeresztő eltéréseket olvasok....


Tudom nem mindegy hogy jogász, titkárnő, könyvelő vagy pénzügyes.... De aki tudja leirhatna. Köszi.


A kort azért emeltem ki, mert állítólag ebben a korban már nem kapkodnak a munkáltatók a női munkaero után...


2022. máj. 7. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Br 350-1m attol fugg mit csinal
2022. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Pedig ebben a korban jobban szeretik a cégek a nőket, mint mondjuk 30 körül. Egy 50 éves már valszeg nem megy el szülni, meg ha van is gyereke, akkor nem kell egy hónapban két hetet otthon lenni vele gyápon.
2022. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Pedig ez aztán tényleg nagyon szórhat.

Nagyon nem mindegy, hol mit és hogyan adminisztrál, mi pontosan a munkakör, milyen terület, nyelvet beszél-e esetleg és még kismillió feltétel lehet

2022. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
kb nettó 220-az átlag, önkormányzatoknál nettó 190 ezertől indul :/ ami pesten kicsit kevés.
2022. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. nettó 170 és 500 között bármi lehet. Tényleg ezer dologtól függ.
2022. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én most egy olyan munkakörben dolgozom, ami nem igényel diplomát (nekem van), és nagyon jól érzem magam. Elmehetnek máshova, ahol feltétel a diploma... Pld 100-120 ezer nettóval többért.


Nézegettem... Hát bizonytalan vagyok, közel az 50-hez, hogy csak azért váltsak e, hogy 100-120 e nettóval többet kapjak. Vannak gyerekeink, tehát lenne hova költeni. De itt annyira jó ahol most vagyok. Közben pedig kicsit zavar, hogy azért lehetne több is a fizetésem.

2022. máj. 7. 22:55
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha olyan szerencsés vagy, hogy ennyire könnyen le tudsz mondani arról a plusz 100-120k-ról (mert a férjed vagy te alapból olyan jól kerestek, egyéb elég magas jövedelmetek van) akkor nincs miről beszélni, maradni kell. A gyerekek meg megkapják így is, amire szükségük van, vagy majd boldogulnak ahogy tudnak és kész.
2022. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel most?
2022. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kb 220 nettó +cafi
2022. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ennyiért megeri váltani szerintem. Azért az nem kevés. Az fog dönteni hogy kenyelmes vagy e biztonsági játékos v kockaztatsz több pénzért. Szerintem ha megsem jön be en azért a helyedben nen mennék a Dunanak. Jard alaposan körbe gondolom ban több tényező!
2022. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!