Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állásokban jellemző az...

Milyen állásokban jellemző az üzleti utazások repülővel külföldre?

Figyelt kérdés

Tudom, sajnos a Covid miatt egyre inkább online konferenciákra tértek át és van ami már úgy is marad.


A kérdés ez esetben úgy szól, hogy a Covid előtt?


Milyen területeken, munkakörökben jellemző? És nem igazgatói vagy tulajdonosi szinten, hanem, hogy egy teammel üzleti útra repülünk, szállodában megszállunk, stb...


Mindig is vonzott ez az eleganciája meg a komolysága.



2022. máj. 7. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

stewardess és diplomata kb ami elsőre eszembe jutott.

Amúgy a mi cégünk franci tulajdonba kerülés után elég gyakran kellett kiutazni, de nem igazán elegáns hoteleket kaptunk, kb a legolcsóbbat.

Kb tervező mérnökig kezdve mindenkit kiküldtek, h tanuljanak 1 hétig az ottani munkafolyamatokról.

2022. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Eleganciaja meg a komolysaga...

Kerdezo hany eves vagy?

2022. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Amikor multinál dolgoztam, még a back office adminisztrátorait is többször küldtük ki külföldre. Hol az anyacég központjába, hol másik ország képviseletére, vagy mindentől tök független országba tréningekre.

De ezekben kb. semmi túl komoly vagy elegáns nem volt. :)

2022. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Mi köze az elegancianak az utazashoz? 😂
2022. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Epp ezert kerdeztem a kerdezotol h hany eves... Tinikent nekem is alom volt az ilyensmi, aztan amr csaladdal gyerekkel elso pillanatban felmondanek ha kikuldetesbe kene mennem
2022. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. a sales és projectmanagement rendszeresen utazott. De mi is mentünk párszor velük, meg szakmai rendezvényekre is (logisztika). De a covid tényleg bebizonyította, hogy nincs szükség az állandó utazgatásra. Egy-egy személyes találkozó nagyon sokat lendít a kapcsolaton. De nincs szükség az állandó személyes megbeszélésekre
2022. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A kérdést már legszívesebben töröltetném, csak nem tudom lehet-e.

A beszólogatások mire jók?


Aki valódi választ adott köszönöm.


Back office adminisztrátort is? Huh azért az meglep.



A kérdésben nincs benne de úgy értettem, hogy rendszeresen.

2022. máj. 7. 23:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi szervezeteknél elég gyakori. Bár egyre több dolgot interneten is el lehet intézni, mindig van olyan, ami miatt utazni kell. A koronavírus-járvány közepette akadtak érdekes utazási élmények, pl. amikor csak 15-en utaztunk egy Boeing-737-esen.
2022. máj. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én saját vállalkozás miatt megyek. Lehetne neten is de szeretek utazni
2022. máj. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Pl. folyamon, vagy tengeri hajós munkáknál.
2022. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!