Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Accenture milyen cég? Mennyire...

Accenture milyen cég? Mennyire jó, elismert?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki ismeri, olyan mint az epam... Outsource szolga leszel :)
2022. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elismertnek elismert, de hát, hogy őszinte legyek... Az egyik projekten amin dolgoztam elnyertek egy részfeladatot, rá is szabadítottak egy totál fogalmatlan indiai brigádot. Abszolút nem voltak képesek haladni semmit, végül ki kellett menni Bengaluruba traininget tartani nekik, de utána se brilíroztak, szóval tényleg ilyen low cost outsourcing
2022. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Karrier szempontból milyen? Jól mutat cv-ben?

Budapesti állásra jelentkeztem.

2022. máj. 28. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a CVben szerintem igen. Pályakezdőként különösen jó, de pár évnél tovább nem szabad ott maradni szerintem.
2022. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Tech/IT szektorban nem igazán számít, hogy hol dolgoztál (kivéve, ha FAANG). A lényeg, hogy dolgoztál valahol, van tapasztalatod, tudsz róla pár értelmes szót mondani, de onnantól kezdve a legtöbb helyen a tudásodra lesznek kíváncsiak.
2022. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!