Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő, amíg a Morgan...

Mennyi idő, amíg a Morgan Stanley visszajelez az interjú után?

Figyelt kérdés

Néhány napja voltam gyakornoki interjún, és úgy éreztem, hogy nem szerepeltem rosszul. Tudom, hogy ez nem jelent semmit, de azért mégis izgulok, úgyhogy itt a nagy kérdés:

Aki jelentkezett már hozzájuk gyakornoknak, mennyi idő múlva kapott ajánlatot (vagy kapott-e visszajelzést arról, hogy nem sikerült)?


Köszönöm!



2022. máj. 11. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a gyakornokokat tömbösítve interjúztatják szóval simám elhúzódhat. Türelem, megéri.:)
2022. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Lassúak mint a tetü, én ugyan nem gyakornoknak jelentkeztem, de nekem három hónap után szóltak, hogy fel vagyok véve. Mondtam, hogy bocs, hát van már állásom két hónapja...
2022. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jelentkeztem egy hétfői napon, következő héten szerdán már be is voltam jelentve, szerződés is alá volt írva, kezdtem a betanulást.

Volt néhány forduló, de azt hiszem az utolsó interjú után 3 nappal jeleztek vissza.

2022. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!