Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menyit fizetnek analitikus,...

Menyit fizetnek analitikus, laboráns pozícióban ma Budapesten? középfokú végzettséget kérő pozícióban?

Figyelt kérdés
az országos átlag felett kéne lennie, kíváncsi vagyok menyivel. Nemsokára dolgozni fogok ezért érdekelne mennyit kérhetek

2022. máj. 12. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt miből számoltad, ki hogy átlag felett kéne kersni ?
2022. máj. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ascelpius ***** válasza:
Nagyon nem mindegy milyen területen és mekkora cégnél: egyik haverom egy magán eü laborban dolgozik (vér, vizelet és egyéb testnedvek mérése) és bruttó 500-at kap érte, másik egy orvostechnikai üzemben a reagens részlegen dolgozik minőségügyön és bruttó 400-at kap
2022. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. - onnan hogy Pesten általában nagyobb fizukat adnak mint az ország más részén


2. - És mindkét haverodnak középfokú végzettsége van? az 500 tényleg nagyon szép, de a 400 is elég jó.

2022. máj. 13. 16:01
 4/7 ascelpius ***** válasza:

2es vagyok


az 500-at keresőnek egy kertészmérnöki Bsc-je van, biosz tudása és labor tapasztalata elég volt oda (ezt az 500at 2,5 év tapasztalattal keresi meg)

400-at keresőnek technikusija van (nála nem tudom a tapasztalati időt)

2022. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ascelpius ***** válasza:

még mindig a 2es vagyok


Amúgy ezek nem elérhetetlen fizuk, vegyipari középsuliba jártam azért ismerem mizu ezen a téren

Van még egy volt osztálytársam aki nem fejezte be a technikusit végül, csak egy érettségije van és ezzel dolgozok a Richterben kvázi vegyésztechnikusként: nem tudom pontosan a bérét, de a Covid alatt az volt a szabály, hogyha egy ember Covidos lett akkor az egész műszakot hazaküldték 1 hét karanténba és panaszkodott amikor már másodjára is haza lettek küldve, hogy "Általában alulról nyaldosom a 400-at, most meg alig kaptam 280-at pedig nem is én voltam beteg" (ő ezt a pénzt 3 műszakban kapja meg)

2022. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! Még annyit kérdeznék hogy az első kettő akit említettél ők is 2-3 műszakban dolgoznak vagy csak a harmadik?
2022. máj. 13. 22:14
 7/7 ascelpius ***** válasza:
Az első két ember 1 műszakban csinálja
2022. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!