Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleragadni a vállalati...

Beleragadni a vállalati mókuskerékbe?

Figyelt kérdés

30 vagyok, 9 éve dolgozom multinál pénzügyön. Big4 cégnél kezdtem gyakornokként,majd főállásban, 3,5 évet voltam ott, majd átmentem egy másik nagy multihoz. Teljesen kiégtem.

A férjemmel élek, ő is multinál dolgozik,de már magas beosztásban,plusz van egy kis saját cége is. Ő bírja,szereti.

Más személyiségek vagyunk,én a kreatívabb típis, szeretek/szoktam írni,alkotni a szabadidőmben.

Anno gimi után újságírást szerettem volna tanulni,vagy valami divattal kapcsolatos kreatív dolgot, de a körülöttem élők,aztán én magam is bebeszéltem magamnak hogy csak közgazdasági diplomával lehet boldogulni.

Nos eljött az idő,hogy nem bírom tovább csinálni,mert szenvedek, hogy nem az vagyok aki szeretnék lenni,és boldogtalan is vagyok.

Eldöntöttem,hogy így cég mellett elmegyek újságírást tanulni,majd változtatok az életemen és végre kilépek a vállalati szektorból.

Hatalmas hülyeség ennyi idősen újra kezdeni az életet? (A pénz nem annyira fontos, van sok megtakarításom és a férjem is nagyon jól keres)

30N



2022. máj. 14. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Tobb evet kell meg dolgozz nyugdijig mint ahany eves vagy, szted ez nem eleg ok arra h azt csinald amit szeretsz?
2022. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Próbáld meg kérdező. Én is pályaelhagyó vagyok. Illetve, csak 30 éves vagy, nem már 30 éves. Ha van lehetőséged, kedved és pénzed, akkor tanulj valami olyan, amit szeretsz is csinálni.
2022. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Csináld. Leírtak alapján az egzisztencia megvan, ha esetleg kiesel a piacról 1-2 évre, a férjed biztosítani tudja a megélhetést.

Azt csináld amit szeretsz, mi értelme úgy élni, ha csak szenvedsz a hétköznapokon?

2022. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
30 éves szerinted már öreg? Xd
2022. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Azért érzi öregnek, mert az előttünk lévő generáció még úgy nőtt fel, hogy amit 18 évesen kitalált jó eséllyel csinálta élete végéig is. Hosszú idő amíg ez a gondolkodás menete megváltozik az embereknek és pont az a generáció van ennek a határán aki most 30-35 éves.
2022. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szomorú.. :(
2022. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!