Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NAV ellenőr szokott kukacoskod...

NAV ellenőr szokott kukacoskodni a borravaló miatt?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy ha akár egy 100 Forintost is találnak az embernél akkor kukacoskodnak hogy honnan van meg hasonló, hogy bizonyítsa az eredetét?

2022. máj. 15. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk 25 ft-t jegyzőkönyveztek, ennyivel volt több a kp, mint a páénztárgépbe ütött bevétel... Azóta az ügyfél kiveszi a vissza nem rt 5 Ft-kat (Vas megye)
2022. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 25 FT elég érdekes. Ahol én dolgozom úgy csináljuk hogy 100-200 érméket számoljuk a napi bevételbe illetve váltópénzbe, a kisebb érmék meg "csak úgy" vannak külön, évek óta így megy és bár nem voltam jelen egy ellenőrzésnél sem eddig nem volt vele gondja az ellenőrnek.
2022. máj. 15. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

NAV ellenőr akkor kukacoskodik, ha arra lett utasítva, hogy kukacoskodjon.


Ha valakinek útjába van a bizniszed, addig csesztetnek amíg fel nem adod...

2022. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
75%

3as annyira igazad van.. volt 5 NAV is ellenőrzèsem.. mindegyiket én fogtam ki..

Utoljára ugyan az jött ki,aki a 4.alkalomnál büntit adott (nagyon bunkó volt, pedig én normálisan álltam hozzájuk),akkor meg kb kenyérre lehetett kenni..

2022. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!