Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozik egy mobilban...

Mivel foglalkozik egy mobilbankár?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden kis részlet, erste banknál találtam ezt a lehetőséget, érdekelne pontosan mit is takar, pozitív és negatívumok is. Állás interjú, hogy zajlik?

2022. máj. 16. 19:31
 1/4 Hintalow ***** válasza:

Gyakorlatilag ügynökök, akiknek a fő feladata hitelek ès befektetèsek èrtèkesìtèse. Jellemzően nem banki alkalmazottak, hanem egyèni vállalkozókènt dolgoznak szeződèses rendszerben jutalèkkal. Legalábbis azokban a bankokban, ahol van munkatapasztalatom ìgy működtek annó (a legtöbb helyen a 2008-as válság utáni èvekben felszámolták az ilyen hálózatokat)

Ne olyat kèpzelj el, hogy laptopos banki hozzáfèrèssel kimegy az ügyfelekhez utalásokat intèzni, ez inkább sales meló.

2022. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet annyit keresni vele, hogy megérje belevágni? betanítanak és ügyfél lista is van ugye? nem random kell gondolom telefonálgatni...
2022. máj. 16. 21:32
 3/4 Hintalow ***** válasza:

Pasz, ahogy ìrtam, nem igazán vannak naprakèsz ismereteim a tèmában.

Biztos hogy betanìtanak, nem találkoztam mèg olyan munkakörrel, ahol egy bátorìtó kèzfogással kèszìtettek volna fel mielőtt bedobnak a sűrűjèbe :D

Minden mást pedig ők fognak tudni elmondani, ha felveszed velük a kapcsolatot.

2022. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem éri meg. Már csak azért sem, mert az ilyet egyéni vállalkozóként kell végezni. Ki kell tudni termelni az összegét ennek, nem beszélve a telefonszámláról. A pénz az amivel főleg a fiatalokat meg lehet fogni, csak sokan nem számolnak azzal, hogy jutalékos rendszerben folyik a kifizetés. Itt buknak bele sokan. Családi kapcsolatokat, barátságokat kell ezért kockára tenni. Tűrni kell az anyázást a másik oldalról. Én is fiatal vagyok, pár éve engem is berángattak. Az interjú (ami kicsit tréninges volt) végén kaptam egy csekket az MNB pénzügyi hatósági vizsgára. Azonnal visszaadtam. Nem bántam meg.
2022. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!