Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tp lehet felmondás alatt?

Tp lehet felmondás alatt?

Figyelt kérdés

Felmondtam a munkahelyemen. A főnököm nagyon jó fej, segített amit tudott. Mivel sose lehet tudni, mit hoz az élet, úgy akarok elmenni, hogy minden rendben legyen. Van minusz órám, amit úgy beszéltünk meg, hogy szerdán és pénteken szabadságon leszek papíron, viszont dolgozok, hogy kiegyenlítsem ezeket. Pénteken fél napot kell dolgoznom, mert délben megyek be a felmondási papírjaimért.

Viszont most úgy alakut, hogy rohadt beteg lettem. Nincs hangom, lázas vagyok és mindenem fáj. Homeoffice melö, tehát nem érintkezek senkivel, ha dolgozok. De esélytelenek látom a helyzetem. Nem hiszem el, hogy az utolsó 3 munkanapomon betegszek meg. Szerintetek hogy lehet ezt úgy intézni, hogy ebből ne legyen bajom? Ha kost tp-re megyek, akkor 10 minusz órával fogok elmenni. Meg pénteken hivatalosan kilépek, hogy menjek tp-re?


2022. máj. 17. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Holnap reggel hívd fel és beszéljétek meg. Biztosan van rá megoldás.
2022. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
A 10 minusz órát levonjak az utokso beredbol. Ennyi.
2022. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!