Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A paksi atomerőműben mennyit...

A paksi atomerőműben mennyit keres egy mérnök?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a paksi atomerőmű egy karrier programjába és az lenne a kérdés, ha tegyük fel átjuttok a rostán milyen kezdő fizetésre számíthatok? Lakhatási támogatást tud biztosítani az erőmű, milyen formában? Esetleg van olyan, aki részt vett ebben a karrier programban?



Pályázat neve: Operatív üzemviteli mérnök- gépészmérnök, energetikai mérnök


Végzettségem: Gépészmérnök Bsc.



2022. máj. 18. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha átjutsz a rostán, akkor ezeket mind el fogják mondani.
2022. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol hamarabb kapsz rá normális választ, mint itt.
2022. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha szerinted egy ilyen oldalon kell ezeket megkérdezni, akkor remélem nem bíznak rád semmi olyasmit aminek köze van bármilyen atomerőműhöz.

Egyébként úgy tudom nemzetbiztonsági átvilágításon is át fogsz esni, szóval ne írkáld tele az internetet f@szságokkal lehetőleg.

2022. máj. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Amennyit nem szegyell a mernok elkerni annyi berigenyt
2022. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

jó fizetésre számíthatsz az egyszer biztos

de konkrét összeget nem tudok mondani, szerintem az átlagbér körüli értékkel számolj elsőre. Aztán az onnan gyorsan is tud ám emelkedni, ha új sávokba lépsz. Lakhatási, munkába járási támogatást meg úgy tudom tudnak nyújtani, de ehhez neked kell utánajárni.


Sok sikert!

2022. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!