Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatti felmondás...

Próbaidő alatti felmondás multinál hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Ez az első munkahelyem multi cégnél, ez a 3. hetem, de úgy érzem, hogy nagyon mellé lőttem ezzel az állással, szeretnék felmondani minnél előbb. Előtte egy kis 10 fős irodában dolgoztam, ezért nem tudom, mi a menete a felmondásnak egy ilyen nagy cégnél. Kinek kell odaadni a felmondást? A munkaszerződésemet a cég részéről a HR igazgató írta alá. Akkor elég, ha csak a HR osztályra viszem be a papírt, és majd ők szólnak a közvetlen felettesemnek és a főosztályvezetőnek, hogy felmondtam vagy fordítva?


A nagyobb munkaeszközeimet, mint monitor, billentyűzet, dokkoló hagyhatom az asztalomon? Ezeket nekem is úgy vitték oda az IT-ról pár nappal a kezdés után. Vagy mindent pakoljak fel? Nem biztos, hogy szét tudom szedni, rengeteg kábel van összedugva. Természetesen a laptopot, mobilt, belépőkártyát, a könnyen mozdítható tárgyakat viszem magammal leadni.



2022. máj. 18. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a HR-t?..
2022. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelzed a közvetlen felettesednek és ő majd elirányít a megfelelő helyre.
2022. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
A HR-t kerdezd, vagy a fonokodet, te felkegyelmu.
2022. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még nem szerettem volna kérdezősködni erről a munkahelyemen idő előtt. Gondoltam, hátha van itt valaki, aki mondott már fel hasonló cégnél.
2022. máj. 18. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mit ersz vele, ha mondott mar fel itt valaki hasonlo cegnel? Cegenkent eltero lehet a processz, nincs kozpontilag szabalyozva.
2022. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod? Neked nem mindegy, mit érek el vele? Ez az oldal arra van, hogy kérdezzen az ember. Majd nyilván úgyis az lesz, hogy bent kérdezem meg, de addig is tájékozódnék, hogy ÁLTALÁBAN mi a szokás ilyenkor, nem hinném, hogy annyira eltérő.
2022. máj. 18. 21:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy te ennél a cégnél mit hagyhatsz az asztalodon, meg mit nem? Ha négyen azt mondják, hogy ők ott hagyhatták, ketten meg azt, hogy nem, akkor ott hagyod? Vagy mi értelme ennek a kérdésnek?
2022. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az csak mellékes, nem az volt a lényege a kérdésnek.
2022. máj. 18. 21:25
 9/13 A kérdező kommentje:
A te válaszaidnak ennyi erővel, mi értelme. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, nincs ilyen jellegű tapasztalatod, akkor nem kell itt írkálni. Provokálj unalomból máshol, mert én erre nem vagyok kíváncsi.
2022. máj. 18. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Mutinál általában az az eljárás, hogy beadod a felmondásodat a HA-re, majd ott adnak egy papírt amivel végig kell járnod a céget, és mindenhol aláiratni, leadod a neveden lévő eszközöket, belépőkártyádat ilyesmi, és mindenhol aláírják. Majd vissza HR-re, esetleg a pénzügyre, aztán mehetsz haza, és a papírjaidat majd postázzák. Szóvak a személyzetin elég kezdeni, a többit majd mondják.
2022. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!