Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az oka, hogy nem emelnéd a...

Mi az oka, hogy nem emelnéd a tanári fizetéseket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 20:47
A kérdező szavazást indított:
Ennyiért is elvállalják, tehát értelmetlen emelni
A versenyszféra fizetéseket, a tanári munka nehézségét, felelősséget figyelembe véve ennyit ér a munkájuk
Minden fent van a neten, szoktatni kell a gyerekeket, hogy onnan tanuljanak, ez a jövő, egyre kevésbé van szükség tanárokra
Mert nem oldaná meg az oktatás problémáját
Felesleges az oktatásba pénzt fektetni
Rossz tapasztalataim vannak a tanárokról, érzelmi okok miatt nem emelnék
Egyéb (kifejtem)
45 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
34%
Mert fideszesként lexarom az oktatást, szükséges rossz, csak a pénzt viszi, nem lehet belőle gyorsan-könnyen meggazdagodni, ki a francot érdekel mi lesz itt 20 év múlva, lehet, hogy nem is élek. Vagy ha igen akkor Barbadoson.
2022. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
33%
Kár, hogy csak egyet lehet választani.
2022. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
58%
Ezen a kérdésen nincs mit ragozni. Annyit ér a munkájuk amennyiért elvállalják. Engem inkább az érdekelne, hogy miért vállalják ennyiért.
2022. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
43%
Ameddig a teljes oktatási rendszer nincs átalakítva az életrevaló, kreatív, kutató-információhasznosításnak megfelelően, addig emelni sincs értelme.
2022. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
85%
Emelném.
2022. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
22%
Bár Fidesz-szavazó vagyok, de még a jelenleginél is jobban kellene rendezni a pedagógusok bérét. Csakhogy az egészségügyhöz hasonlóan 8-12 év alatt nem hozható helyre 40-50 év lemaradását.
2022. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
45%
Emelném, de max évi pár %-kal. Amilyen emelést most egyösszegben elvárnának, az szerintem vicc. Harcoljanak meg ők is évről évre az emelésért, ahogy versenyszférában a szakszervezetek pl.
2022. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
74%
Én emelném, hogy eltűnjenek végre a gyk-ról a mindennapos "tanári fizetés" kérdések.
2022. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%
Én privatizálnám az oktatást.
2022. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
79%
Tanárok fizetésének jelentős emelése -> kommunnista berögződések eltűnnek az oktatásból -> kinyílnak a szemek -> egyre kevesebb rabszolga az összeszerelő-üzemekre berendezkedett királyságban -> kivonulnak a multik -> összeomlik a királyság, a feldühödött tömeg lámpavasra húzza az élősködőket
2022. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!