Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiúk nektek hogy sikerült egy...

Fiúk nektek hogy sikerült egy jó munkahelyet összeszedni csak érettségivel?

Figyelt kérdés

Csak érettségim van. És az érdekelne akinek ugyan ennyi végzettsége van neki, hogy sikerült egy jó fizetésű melót találni? Lehet az gyár vagy, gyáron belül feljebb lépés érettségivel. Vagy Pl ha volt olyan tanfolyam amivel sikeres állást találtál mi volt az? A targoncai vezetésen gondolkoztam hogy azt el lehetne végezni.

Vagy milyen szakmát lenne érdemes kitanulni ami nem sok idő elvégezni és jól meg lehet élni belőle?

Fontos lenne hogy Nyíregyházán.



2022. máj. 19. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én csak Bp-ről tudok nyilatkozni, de érettségi + angol és német tárgyalóképes szinttel dolgoznak nálunk az SSC-ben.
2022. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Én voltam telefonos ügyfélszolgálaton operátor, később kis cégnél informatikus/programozó sima érettségivel. Később persze megcsináltam az egyetemet, de a lényeg: ha a tudás megvan, sima érettségivel is lehet boldogulni.

Sőt, egy korábbi helyemen, ami egy multi volt, a Windows szerveres "atyaúristen" szintén diploma nélkül, sima érettségivel ült ott és keresett legalább bruttó 600-at.

2022. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Értelmesnek kell lenni és rögtön alkalmaznak, csak érettségivel is.
2022. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Érettségivel bekerültem kezdő pozícióba egy multihoz.

Folyton jártam továbbképzésekre így az évek alatt feljebb léptem.

Nagy hangsúlyt fektettem nyelvtanulásra mert láttam, hogy mérnöki területen jó pénzeket lehet keresni angollal és némettel.

Atyaúristen nem voltam de 700 bruttót megkaptam windows szerveresként.


Végül cégen belül kiképeztek programozni úgyhogy most azt csinálom.

2022. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Boci? :D
2022. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy. Elvégeztem egy egyetemet.
2022. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem ragadtam le érettséginél. Azt tanultam ami érdekelt.
2022. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ssc ben
2022. máj. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!