Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy multinál jelentkezek...

Ha egy multinál jelentkezek egy állásra és elutasítanak, akkor ugyanoda másik pozira lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Nem lett első interjú sem.


Viszont nyilván odatették az email végére, hogy ettől még más pozikra tudok jelentkezni.


Ez mennyire reális ilyenkor? Gondolom ha egyszer nem mentem át a HR-en, akkor a másik pozira se fogok, nem?



2022. máj. 20. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondok durvábbat. Akár ugyanarra a pozícióra is jelentkezhetsz később. Én megtettem, másodszorra felvettek.
2022. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet másikra jelentkezni de később ugyanarra is.

Engem nem egyszer már azzal is visszahívtak, hogy próbaidőn kiesett a másik jelölt, jönnék-e helyette.

2022. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam pont egy olyan volt hogy amelyikre elsőre jelentkeztem nem vettek fel de a másodikra igen. Reális mert először mindig azt veszik aki valamilyen formában előnyben van utána jöhetnek a többiek is.
2022. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy interjun kiszortak, mert javascriptbol nem voltam eleg jo, de a python tesztem hibatlan lett, ezert atiranyitottak egy masik pozira, anit meg is kaptam.
2022. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!