Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet mostanság a...

Mennyi lehet mostanság a fizetés az OTP Bankban?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy Debrecenben és annak vonzáskörzeteben 2 diplomával (gazdaságinformatikus alap-mester diploma) mennyi lehet egy kezdőfizetés nettóban a banki szektorban?


(Illetve diplomásként milyen pozíciók szoktak nyitottak lenni?)



2022. máj. 21. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Nettó 600
2022. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik pozícióban? Mire alapozod ezt?
2022. máj. 21. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

600 nettó kezdőfizut Pesten a Morgan Stanley sem fizet, nemhogy még az OTP.


Igazából a fizetés rengeteg mindenen múlhat, nyilván az MSc plusz pont, ha pályakezdő vagy akkor nyilván Pesten is 400-550 bruttó a plafon, viszont Debrecen, ami szintén nem jó hír a fizetésednek. Gondolom az OTP-nek is van karrier oldala, ott meg tudod nézni mi van kínálaton. A gazdinfóval sokféle munkakörre alkalmas lehetsz, de mégiscsak jó tudni mihez értesz, vagy mit akarnál csinálni a leginkább.

Nettót viszont azért is nehezebb mondani mindig mint bruttót, mert nem tudjuk milyen kedvezményeid vannak.

Ha tényleg nagyon átlagot kellene mondanom, hasracsapás szerűen, azt mondanám hogy bárhol lehet a bruttód 300 és 430 között.

2022. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Analystként, ha valóban vágod, br 5-600.
2022. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Ha aktualis még infósként simán meglehet 600-700 k NETTÓT keresni az OTP -be. Én 22 éves vagyok 1 éve vagyok a cégnél szélszes dolgozóként és nálam az átlag 500-600 nettó. Infósként nem hiszem hogy annyira profi szélszes skilleid vannak, meg macera de viszont ilyen backoffice meg fejlesztőként megugorhato full lazán. Ismerősöm 22-23 éves , az SZJA mentesség előtt corvinusra jár/járt és már akkor csinálta a dolgokat és már akkor keresett FIXEN tehát nem hébe-hóba 552 k -t NETTÓBAN! Tehát ha neki sikerült 0 banki tapasztalattal akkor neked is sikerülhet :) de ettől függetlenül Jooble-n rengeteg állás van és info végzetséggel nem nehéz elhelyezkedni. Én a helyedben Pesten keresgélnék mert itt milliószor több lehetőség van meg a fizu is joval másabb mint ott Debrecenben.
2022. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!