Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten netto 500e IT...

Budapesten netto 500e IT tanácsadásban milyen bérnek számít?

Figyelt kérdés
24 évesen 1 év tapasztalatom van + bsc diploma
2022. máj. 21. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom, milyen tanácsot tudsz adni 1 év tapasztalattal? :)
2022. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Erre én is kíváncsi lennék
2022. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Egy év “tapsztalattal” nagyon jó. Én nyolc évvel a hátam mögött 10 ezres órabért kapok.
2022. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony, kihasználnak
2022. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
A tanácsadás az vmi olyan, mikor elég tapasztalatod és eszed van fejlesztőnek lenni, de az önbizalmad összemegy ha nem segítesz idegeneknek?
2022. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Kedvenc mondatom egy tanácsadótól: "Nem megyek le mikroszintre, oldjátok meg"
2022. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon ordít a tudatlanság a válaszokból.

Az IT tanácsadás totál mást jelent/jelenthet, és leginkább nem konkrétan azt hogy senior-ként mennek hozzád tanácsot kérni.


Például énis mint "tanácsadó" vagyok kiközvetítve egy nagyobb multihoz egy külföldi cég által, csupán néhány hónap tapasztalattal. Úgymond munkaerő kölcsönzés. 2 évre kiküldtek, addig segítek az itteni csapatnak a dolgokban. Persze van más, konkrét beosztásom, de a cég consultancy-val foglalkozik, akik évekre szerződtetnek cégekhez embereket, így a kölcsönző cégnek nem kell interjúkkal meg hr-es dolgokkal foglalkozni.

De szimplán azt is jelentheti, hogy cégen belül betesznek valahova máshova akár, mert túl sok a munka, és consultant-ként besegítesz.

2022. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
#7 én nem kekeckedésből kérdezem , őszintén érdekel. Milyen tanácsadásról van szó? Számomra fura, hogy van egy pályakezdő aki bármilyen hasznos tanáccsal tudna szolgálni IT területen.
2022. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Hat palyakezdokent eleg jo ber.
2022. máj. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

8-as. A mi példánkat tudom elmondani, hogy szerintem mire lehet jó egy tanácsadó.

Mi ipari mérőműszereket, vezérlőket, kommunikációs eszközöket, adatgyűjtőket gyártunk.

Gyakran kell másik cég eszközeivel kommunikáló valamit fejlesztenünk úgy, hogy a másik eszköz által használt kommunikációs protokollt egyszerűen nincs honnan megszerezni. Valószínűleg a másik cég hierarchiájába túl mélyen van az a fejlesztő beágyazódva, akinek megvannak a szükséges infói. Kívülről elérni őt képtelenség, a műszaki részleg pedig a kérdéseket se érti, nyilván mással foglalkoznak. Nekünk innen nyerni, hiányos vagy hibás dokumentációkkal dolgozni hatalmas többletmunka. Ha tudnának ilyenkor küldeni egy egyszerű zöldfülűt, aki fél szemmel, de látja már az ottani világot, az hatalmas segítség lehetne.

2022. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!