Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vélemény az Arnasons Recruitin...

Vélemény az Arnasons Recruiting cégröl?

Figyelt kérdés
Keresnek munkaerőt nyárra izlandra, öcsém szeretne is menni , fel is vennék, de pl azt nem mondták melyik hotelbe. Nem találtam véleményeket róluk, de profession meg linkedinen is fentvannak. Valaki dolgozott már náluk?

2022. máj. 23. 22:48
 1/5 Psylocyber válasza:
valószínűleg átverés. A cégjegyzékben látszik, hogy az "egyéb szaképítés" az egyetlen tevékenységi kör, munkaközvetítéssel nem foglalkozik. Ezen kívül 1 fő van a cégben, nulla árbevétellel. Egy barátom írt nekik, egy szerdai napon válaszoltak és már azt írták, hogy pénteken repülni kéne. Ez eleve gyanús volt, ezért írtunk nekik, hogy persze, érdekel, de szeretnénk megnézni egy szerződés-mintát. Erre az a válasz jött, hogy minden papírmunkát ott a távoli Izlandon fognak intézni, ÉS, hogy már csak egy hely maradt. Milyen meglepő. Szánalmas csalónak tűnik.
2022. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Óriási csalásnak tűnik. Tegnap este írtam nekik, ma délelőtt már arról írnak, hogy holnap tudok-e indulni a velük mert felszabadult egy hely. Milyen érdekes nekem is pont egy felszabadult hely miatt lenne lehetőségem menni, mint az előttem szólónak. Na meg melyik az a VALÓS cég amelyik ilyen rövid időn belül várja el egy embertől, hogy induljon Izlandra? Hát nem a sarki boltba ugrik le az ember. Nálam itt buktak be.
2022. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Psylocyber válasza:
Valakinek rá kéne bólintania, hogy igen, megyek. Kíváncsi vagyok milyen előleget kérnek majd váratlanul...
2022. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vegul ocsem ment veluk, 4 honapig kint volt izlandon, nem volt gond
2022. dec. 16. 18:37
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok!Én 2023-ban találkoztam a céggel és állás ajánlatával.Valakinek esetleg van több infórmációja/tapasztalata a cégről? (láttam hogy a kérdező pozitívan vélekedett róla de sehol máshol nem találtam semmi véleményezést a cégről) Mert most személyesen lehet megpróbálnám én is csak nagyon sok információt nem találtam róla, a fentieken és egy egyszerübb céginfós keresésen kivül.
2023. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!