Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tervezitek, hogy valamikor a...

Tervezitek, hogy valamikor a közeljövőben külföldre fogtok utazni és ott végleg le telepedni, egy jobb élet reményében?

Figyelt kérdés

Egyre több embert ismerek meg akik, azon fáradoznak hogy ki tudjanak menni külföldre dolgozni, mert kezd elegük lenni az itthoni állapotokból.

Itt főleg a politikát értem.

Egészégügy romokban, már lassan ott tartunk hogy nem is tudjuk miért fizetjük a tb, oktatási rendszer se áll túl fényesen, stb...



2022. máj. 25. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleim meghalnak esélyes hogy én is végleg lépek innen, kb csak miattuk maradtam. Amúgy abszolút nem kötne ide semmi.
2022. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki felkészülten elindul nyugatra, északra, nagyon jól teszi.

Mivel nem volt valódi rendszerváltás, ugyanúgy a patkányforradalmárok (1918) unokái vannak hatalmon. Teljes parlamenti csőcselék.


- 32 év alatt tudatosan árusították ki az országot,

- építették le a közoktatást,

- az egészségügyet,

- nyugdíjrendszert sem akarják átalakítani, így a mostan 18-45 közöttieknek már nem lesz értékelhető összeg, amiből normálisan megtud élni,

- béreket sem akarják rendezni, mert cél a nép kizsákmányolása, kiszolgáltatott helyzetben tartása,

- még az Unió is kérdéses, mert amennyire leépítették a lakosság szellemi színvonalát, a sok agymosott, ostoba proli, megszavazná az unióból való kilépést.


Akinek van egy kis esze, az elhagyja örökre Magyarországot.

El kell fogadni, hogy Magyarország kis ország, nulla érdekérvényesítéssel, tele ostoba élősködővel.

2022. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alap végzettségemmel sajnos nem igazán tudok kimenni, mert az semmit nem ér külföldön, mosohagatni kimenni meg nem szeretnék. Ha elvégzem a közgázt másiddiplomaként, akkor hátha, de még akkor sem tudom hogyan tudnék versenyezni a kinti állampolgárokkal. Mondjuk amilyen irányba megy ez az ország, lehet mosogatás lesz a vége.
2022. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Mar megtettem kozel 5 evvel ezelott. Csak akkor mennek vissza Magyarorszagra ha nyugdijas lennek vagy ha lenne innen jo passziv jovedelmem. Viszont az itteni hazamat megtartanam, hogy legyen hova menni ha gaz van.

Pl orulok hogy nem voltam Magyarorszagon mikor meg az utcan is maszkot kellett hordani. Valoszinuleg vissza jottem volna ide mert nalunk nem buntettek ilyen miatt.

2022. máj. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs. Én dollárban és euróban jutok a jövedelmemhez, de itthon költöm el. Évente annyit repülök munkaügyben a világban amennyi az Egyenlítő 5-6 szorosa, pontosan látom, hogy az életminőségem csak tőlem függ, nem attól, hogy hol élek, kik vannak hatalmon. Egyetlen dolog miatt mennék el: ha kilépnénk az EU-ból.
2022. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már megtettem 10 éve, a magánnyugdíjpénztáras rablás után. 3000 milliárdot nyilvánosan ellopni már olyan pofátlanság, hogy azt már nem tudtam elfogadni. Meg azt sem, hogy a birka nép nem lázadt fel ellene...


Persze, az államadósság miatt vették el, de meg sem látszott a kimutatásokon, mert elherdálták az egészet 2 perc alatt.


A sok birka meg tapsol ehhez. Köszönöm, ebből a népből nem kérek.

2022. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, 30-on túl msot kezdtem gőzerővel ezen dolgozni. Ez a nép egyszerűen reménytelen: fölényeskedő, szolgalelkű prolik gyülekezete, akik képtelen fejlődni.
2023. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!