Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rossz előjel lehet ha viszonyl...

Rossz előjel lehet ha viszonylag hamar (10p) véget ért az állasinterjú?

Figyelt kérdés
Azt mondták majd értesítenek.

2022. máj. 26. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt ami megvolt 5 perc alatt és felvettek. De olyan is volt, ahol megvolt az 1 óra és nem vettek fel, teljesen változó. Ha van olyan aki értelmes, de alád megy fizuban, az lesz a befutó.
2022. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt már 2 perces is, megkérdezték a nevem, hol végeztem, eddig hol dolgoztam, sok értelme nem volt! Nem is értem, miért nem nézte ezt meg az önéletrajzomban...
2022. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt már 8 órás is, nem vettek fel. Nem számít az idő.
2022. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idő önmagában még kevés információ. Miket kérdeztek, tudtál válaszolni?

Egyébként milyen volt az összbenyomás?

Én egyszer voltam a Hankooknál állásinterjún pénzügyes állásra. Már hárman ültünk a váróban, és beszélgetni kezdtünk, kiderült, hogy 10 percenként hívták be a jelölteket. Én már akkor gondolkodtam, hogy inkább hazamegyek.

Az állásinterjú egyébként abból állt, hogy ott olvasták el az önéletrajzomat, mert előtte nem vették rá a fáradtságot, aztán közölték, hogy nem engem keresnek. Elég sokat utaztam érte, eléggé ki is akadtam, amúgy a mai eszemmel már megmondanám az ilyeneknek, hogy én időt, és fáradtságot nem sajnálva idejöttem, nekik meg annyit sem érek, hogy előtte elolvassák az önéletrajzomat? Minek szórakoznak az emberrel, esetleg kérhetek útiköltség térítést? (Jó, nyilván nem adnának.)

A Vízműveknél meg úgy jártam, hogy kézzel írt önéletrajzot kértek. Ki kér manapság ilyet? Azt mondja fejvadász, ez is egy szűrő, ha rászánod az időt, hogy lekörmöld, akkor már fontos neked a dolog. Hát, én rászántam, de ők még arra sem vették itt sem a fáradtságot, hogy elolvassák. Ott futotta át a nő előttem, és ő is közölte, hogy nem rám gondolt.

Szóval vannak ilyenek.

Amúgy én már levontam azt a következtetést, hogy kézzel nem írok önéletrajzot és Assessment Centeren nem veszek részt. Ne képzelje pszichológusnak magát a főnök.

Azért ahova engem felvettek mindenhova minimum 1 órás állásinterjún voltam.

2022. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, h hogyan telt az a 10 perc
2022. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
3-ast nem tudom miért kell lepontozni, az IBM-ben reggel 8-tól délután 5-ig tart egy interjú.
2022. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Az assessment centerek ilyenek, nem is érdemes elmenni rájuk, mert azon kívül, hogy oda a napod, ők semmit nem tudnak meg rólad.
2022. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
LoL, ha valaki kézzel ìrt önéletrajzot kérne tőlem, akkor befosnék a vonal túloldalán a rohogestol.
2022. jún. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!