Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi asszisztens, könyvelő...

Pénzügyi asszisztens, könyvelő asszisztens fizetése?

Figyelt kérdés
Mind a két pozíció vidéki megyeszékhely, angol középfok (másiknál német) , legalább egy tapasztalat,diploma előny (nekem van, pénzügy számvitel). Az egyik femipari tevékenységet nyujtovallalat, a másik szolgáltató vállalat, de mindkettő közepes méretű cég, nem multi. Ha vki csak Bpn tudja, mennyi az annyi, írja le nyugodtan, illetve akkor is, ha csak pályakedzo berrol, vagy seniorabb berrol van fogalma, esetleg olyan pozíciórol, ahol nyelvtudás nem szükseges. Kisebb vállalatnál ugyanúgy érdekelne, mint nagyobbnál.

2022. máj. 30. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát Szegeden kb 10%-l5%-kal kapnál többet junior könyvelőként ehhez hasonló cégeknél.

Ugye a diploma nem elvárás és nem is multiról van szó

2022. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mihez képest lenne több 10-15szazalekkal? Pest?Ott mennyi?
2022. máj. 30. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Upsz bocsi, véletlenül kitöröltem a mondat egyrészét, mobilról vagyok😅

Szóval Szegeden kb a garantálbérminimumnál olyan 10-15%-kal többet kapnál, tehát br 300e körül. De mondjuk Pesten szerintem a bruttó 400-450-et megadná egy multi

2022. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a br 300 elég sovanyka. 5 éve recepciósként kerestem ennyit, igaz, Pesten. Azóta történt ez az, most razodom vissza a munka vilagaba. De nyelvtudással, diplomával ez lofutty.
2022. máj. 30. 21:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, diploma vagy merlegkepes könyvelői elvaras, és sima gimnázium sem elég. Szóval minimum középfokú szakmai végzettség, plusz merlegkepes könyvelői vagy felsőfokú gazdasági végzettség, így van a hirdetesekben.
2022. máj. 30. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!