Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Futár munka. Próbáljam ki?...

Futár munka. Próbáljam ki? Megéri? Többi lent.

Figyelt kérdés

Járok munkába, 750€ keresek.

Ha futárként mennék dolgozni, akkor vagy teljes munkaidőre, vagy mint vállalkozás szerződésem lenne. Ha mennék mint vállalkozás 1500-2000€. Abból persze leszamolnak mindent.

De ha mennék mint teljes munkaidőre akkor meglenne az 1000€ fizetés tisztában.

6:00 dolgoznak, és végezni akkor végzek milyen ügyes vagyok. Végezhetek 11 kor akár délután 4-5 körül is.


6:00 tol dolgoznék.


Van aki csinál vagy csinált futárt? Megéri? Van egy hirdetésen hogy keresnek futárt de nem tudtam meg hogy milyen cég hogy GLS, packeta.


Tapasztalatokat kérek hogy meg e éri futárt csinálni.


2022. máj. 30. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Én csináltam futárt, de aztán megtanultam magyarul.
2022. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi bajod van az én magyarságommal?
2022. máj. 30. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:

ki van zárva hogy 11 kor végezz..


Ha netán az első napban akkor végeznék, akkor a következő nap 4x annyi csomagot fogsz kapni. Természetesen a havi bér nem fog változni csomag mennyiség növekedésével.

2022. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem muszáj hogy 11 kor végezzek. Végezhetek 11 kor ha olyan ügyes leszek. Minden csak az ügyességről szól
2022. máj. 30. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem beszéled a magyart.
2022. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszélem a magyart hisz magyar vagyok
2022. máj. 30. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj futárt, és őt küldd el dolgozni. Így neked dolgoznod sem kell, mégis bevételhez jutsz. Nagyszerű ötlet nemde?
2022. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!