Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT szakembereknek mi a vélemén...

IT szakembereknek mi a véleménye a gyorstalpalón végzett kollégáikról?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben jött ez az őrület hogy állati menő lett programozni, és boldog boldogtalan rohant a Greenfox hoz gyorstalpalón tanulni kódolni.


Az igazi, diplomás IT-ok akik egyetemre jártak, nektek őszintén mi a tapasztalatotok ezekkel a cheeterekkel?



2022. jún. 4. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nem az igazi diploma dönti el, hogy ki számít szakembernek és ki nem.
2022. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Semmi, nem talalkoztam meg veluk. Szoktak jelentkezni hozzank, de nem utik meg a szintet, ugyhogy eggyel sem dolgoztam meg egyutt.
2022. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van hozzá eleve érzéke annak hasznos egy ilyen tanfolyam, akinek meg nem megy, az nem fog tudni elhelyezkedni. Szerintem a végzettek 90%-a nem tud elhelyezkedni.

És az elsőnek is igaza van, nem a diploma dönti el, hogy ki a jó szakember.

2022. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Általában full kockák, nem akarnak egyetemre menni, mert nem érdekli őket sem a gólyabálos muffok húzkodása, sem a bulizás. Valahol érthető, hogy aki ilyen beállítottságú az inkább letudja rövidebb idő alatt ugyanazt, sallangok és tölteléktárgyak nélkül. Nekem fontos a bulizás.
2022. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Vannak köztük ügyesek de egy 4 hónapos képzés csak a nagyon kezdő szintet tanítja meg.

Ahhoz, hogy érdemi munkát végezzenek még fél év betanítás is kell.

Mi csak azokat vesszük fel akik lelkesek és látszik rajtuk, hogy szívesen csinálják.

Így is van aki kiesik vagy sírva fakad mert nem bírja a folyamatos tanulást.

2022. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
cheater*
2022. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen egyel dolgoztam együtt, de csak rövid ideig, ő nem volt rossz.


Viszont ember függő, aki csak azt tudja, amit a gyorstalpalón tudni kell, az nagyon kevés, ez egy olyan szakma, ahol folyamatosan tanulni kell.

2022. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nem fejlesztőként dolgozok és a diplomám sem IT-s, viszont a fél baráti társaságom valami szoftveres területen dolgozik. A toronymagasan legjobban keresőnek nincs diplomája, az egyikük fejlesztési igazgató, pont nem az a szakma, amiben a diploma lenne a lényeg.
2022. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Van infom kis magyar cegtol, szoval nem valami ubernagyok az elvarasok. Junior poziciora 10 egyetemen vegzetnek a fele meguti a mercet (hogy bertargyalason megegyeznek-e, az mas kerdes). 10 gyorstalpalosbol ritkan akad egy, aki vallalhato nemi tanitassal, ezek altalaban valami mernokok voltak elotte.
2022. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

egyetemen és gyorstalpalón se lehet megtanulni normálisan sem programozni sem más it szakmát (networking, cloud, security etc..)

csak azok lesznek jó szakemberek akik otthon folyton képzik magukat

2022. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!