Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, akinek 30 éves...

Van itt olyan, akinek 30 éves kor felett indult be az élete?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy pl: elpazarolta a 20as éveit alantos melókkal, majd kitanult valamit, vagy belevágott valami üzletbe 30 éves kor felett, és sikerrel járt.

2022. jún. 7. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Apam ilyen volt, 30 felett lett vallalkozo
2022. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
29 évesen 450 ezer körüli nettoval még mamahotelezek, szóval rám ez bizonyos szempontból igaz lehet. Habar a tavaly 30-32 milliós panelok idén már 35-40 között mennek szoval fizikai képtelenség lett volna albérletben elérnem akármit is, még így is kva nehéz. De hàt ugye az a 35 Misi alsóhangon 15 Misi önrész és 20 hitel...
2022. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Lassan 30 leszek. Most kezdek majd bele az Msc képzésbe és remélhetőleg bejutok az államilag tamogatott front-end kepzésre.


Előtte vendéglátásba dolgoztam.

2022. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
van
2022. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 példa jut eszembe:


1, édesanyám. Ő nem elbulizta a 20as éveit, hanem besikerültem neki én :) így elmaradt a főiskolai terve és utánam hamar vállalt állást, mert kellett a pénz. De ahogy nagyobb lettem gyerek és munka mellett nekiállt a fősulinak levelezőn. Kemény 3 év volt, de megérte. Azzal már sokkal jobb munkája volt, sőt felfelé lépési lehetőségek is.


2, unokatesóm férje. 30 éves koráig bérminimumért dolgozott, és akkor úgy döntött elvégzi estin a villanyszerelőit. 2 évig heti 3 estéje erre ment rá, de megérte. 2 éve végzett. 32 évesen először alkalmazott lett a szakmában, tavaly óta meg már magánvállalkozó is. Jobban is passzol hozzá ez a kétkezi munka, mint az előző aktatologatás. Teljesen kivirult. Azóta végre pénzt is tud rendesen félretenni, addig csak hónapról-hónapra ment.

2022. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerők 30 túl nyitottak egy vállakozást ami az utóbbi 5 évben milliomossá tette őket. Előtte egy átlagfizetésből éltek meg 20+ éves autójuk volt.
2022. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

29 éves koromig alibiztem, kerültem a melót csak akkor mentem már ha kellett nagyon a pénz. Elvertem ami volt kocsira, bulira, nőkre, nem volt életcélom.


Aztán kijöttem külföldre, szerencsém lett, jó melót találtam, jól keresek nem túl sok munkával. Megváltoztam, dolgozok-hajtok rendesen, érzem, hogy megbecsülnek és megfizetik a munkámat. Így teljesen máshogy áll az ember a melóhoz.

Életcélom még most sincs de legalább anyagilag stabil vagyok :-)

2022. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Utolsó, megkérdezhetem hogy hová mentél ki?
2022. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!