Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri diákként...

Szerintetek megéri diákként Foodpandánál dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyvárosi, a környezetemben vagy nem találok munkát, vagy csak olyat, ami nem igazán nekem való és a fizetések sem a legjobbak a környéken. Azon gondolkoztam, hogy lenne-e értelme Foodpanda futárként Debrecenben(ami a hozzám legközelebb eső nagyváros és az, amelyiket a legjobban ismerem, mert igazából Nyíregyháza közelebb van, de oda nem járok) dolgozni. Érdekelne olyanok válasza, akik dolgoznak/dolgoztak Foodpandásként. Nem tervezem véglegesnek, csak a nyáron, amíg nem kezdem el az egyetemet, de addig is jól jönne valami pénz.

2022. jún. 8. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég sok foodpandás rója a debreceni utakat, még külföldi diákok is vannak köztük nem is kevesen. Ha nekik megéri akkor lehet neked is. Én nem dolgoztam futárként soha, de amiket hallok azok alapján úgy vélem lehet vele jól keresni, ha eléggé elszánt vagy. Szerintem a legjobban bringával, vagy robogóval éri meg, főleg ha vége lesz a benzinárstopnak. Debrecen talán jobb választás mint Nyíregyháza, mivel nagyobb a város, több megrendelés történik.
2022. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!