Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten kívül dolgozó Wolt...

Budapesten kívül dolgozó Wolt futárok! Tényleg csak ennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem woltozni, de 8 óra munkával kb 8 ezer forintot tudtam keresni, műszakfoglalás nélkül, pedig mindig kivittem minden címet amit rám dobott a rendszer. Foglalással sem túl sok az 1500-as órabér, de foglalás nélkül viszont borzasztóan alacsony óránként egy ezres.


Tényleg ennyit keres valójában egy futár, vagy én csinálok rosszul valamit?



2022. jún. 12. 09:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Erre még rájön a borravaló, úgy már nem annyira rossz.
2022. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1


Ebbe benne van már a borravaló, eddig 3 napot dolgoztam, ennyi volt a fizum:


Csütörtök (6 óra alatt): 8850,-

Péntek (8 óra alatt): 8550,-

Szombat (8 óra alatt): 7350,-


És ez borravalóval

2022. jún. 12. 09:37
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha a legrosszabbat felszorzom 20-al, akkor is több mint 140 jön ki, de vannak jobb napok. Azért ez szerintem nem olyan rossz, a tanárok se keresnek sokkal többet, pedig rajtuk azért több felelősség van, többet szívnak mint te és gyakran munkaidő után is bent kell maradniuk (pl fogadóóra), amit nem fizetnek ki nekik. Ehhez mérten te még jól is jársz.

De azért a Wolt se tesz azért, hogy ez változzon. Amilyen árakkal dolgozik, én inkább buszra szállok és elmegyek az étterembe, mert olcsóbb a buszjegy oda-vissza mint a kiszállási díj. Rég volt már valami jó akció, például az ingyenes kiszállítás a mekiből a foci EB meccseinek ideje alatt jó volt, akkor rendeltem is többször, az 500 Ft-os Coca Cola kupon pedig kész kánaán volt, legalább 7000 Ft-nyit felhasználtam. De azóta nemhogy vevőcsalogató akciók nincsenek, még árat is emeltek, hogy végképp megérje buszozni.

2022. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

[link]


100 ezer/napot lehet keresni

2022. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4


Ha folyamat dobálná a címeket akkor sem lehetne ennyit összeszedni.

De így is van hogy csak 2 óránként jön egy cím. Meg ha folyamat jönnek akkor is 3-4 et tudok kivinni óránként.

2022. jún. 12. 12:19
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A covidban volt ebben nagy pénz, amikor mindenki otthon volt
2022. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pesten lehet, hogy sok a rendelés, mert 350 Ft a BKV jegy, az oda-vissza 700 Ft, a kiszállítás pedig 740 Ft a kedvenc éttetmemből, azon a 40 Ft-on nem múlik, inkább házhoz rendeli az ember. Érden viszont 185 Ft a buszjegy, az oda-vissza 370 Ft, inkább buszozok negyed órát a központba az étteremig, így pontosan feleannyiba kerül és még a termékek is némileg olcsóbbak, mert ugye a Wolt jutalékát belekalkulálják.
2022. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És ez a profitod vagy ebből még lejönnek a költségeid is?
2022. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ennyit kerestem eddig. Ebből az adót meg a benzinköltséget nem volnam le.
2022. jún. 12. 16:40
 10/17 A kérdező kommentje:
*nem vontam le
2022. jún. 12. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!