Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyermek pszihológus munkával...

A gyermek pszihológus munkával sokat lehet keresni?

Figyelt kérdés
Ezzel a munkával tehetős leszel? Mert ehhez a munkához (is) egyetem kell, és ameik munkához egyetem kell azok jól keresnek. Gyermek pszihológusnak akarok tanulni, de mindenképpen olyan munkát szeretnék választani amivel sokat lehet keresni. Szerintetek ezzel a munkával tehetős ember leszek, vagy inkább válasszak mást?

#diploma #pszichológia #Gyermek pszihológus
2022. jún. 15. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell álszentnek lenni, de ha a pénz a legfontosabb, akkor nem ez a pálya való neked. Az az állítás sem igaz, hogy aki egyetemet végez, az tehetős lesz.
2022. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Egyet értek az #1 válaszolóval.


Az olyan munkák, ahol emberekkel, és főleg SÉRÜLT EMBEREKKEL kell foglalkozni (pl. pszichológus, pszichiáter, gyógypedagógus, orvos, stb.) elsősorban hivatások, azaz nem lehet az az elsődleges szempont, hogy sok pénzt keress, mert ki fog lógni a lóláb, ha a paciensekkel találkozol, hogy pénzéhes vagy.


Egyébként, ha igazán jó szakember vagy, akkor BÁRMILYEN foglalkozással sok pénzt tudsz keresni, mivel ha elterjed a híre, hogy nagyon jó vagy valamiben, akkor az emberek az átlagnál több pénzt hajlandóak fizetni neked.


Ha sok pénzt akarsz keresni, javasolnám a pénzügyi szakmát, ez erről szól.

2022. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat kell hozzá tanulni, utána pl iskolapszichológusként tudsz elhelyzekedni, később nyithatsz magánpraxist, amihez pácienseket kell szerezni. Szóval egyáltalán nem garantált a sok pénz.

De az előttem válaszolók jól látják a helyzetet, ha nagyon jó vagy valamiben, akkor lehet vele sok pénzt keresni.

2022. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!