Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 évesen még érdemes és nem...

25 évesen még érdemes és nem késő új szakmát kitanulni, pályát változtatni?

Figyelt kérdés

Igazából az utóbbi időben jöttem rá arra hogy amit eddig tanultam és dolgoztam az igazából nem vonzz, nem érdekel.


Szeretnék festőnek vagy burkolónak tanulni.


Érdemes belevágni?



2022. jún. 16. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keso.
2022. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes
2022. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem késő. 35 évesen sem lenne az.

Még jó 40-50 évig munkaképes vagy, nagyon nem mindegy, hogy mivel töltöd a munkára szánt időt a nyugdíjig.

2022. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne késő?


Én most végeztem gazdasági (ellátási lánc menedzsment) mesterrel pár hete, 25 vagyok szintén.


Tavaly kezdtem el programozással foglalkozni és ha minden jól megy pár héten belül kezdek egy junior poziban.


Nagyon fiatal vagy, vagyunk..tényleg, az élet túl rövid, nem érdemes elpazarolni rossz melóval. Inkább költözz haza ha nem otthon élsz, gondold át mit akarsz, mivel szeretnél foglalkozni és tegyél érte. Nagyon sokan 30-40 korosztályban váltanak, sikerrel.


Hajrá!

2022. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem az, pláne nem 25 évesen. Ha 5 év alatt végzed el, még akkor is rengeteget dolgozhatsz az új szakmádban.
2022. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Épìtőiparban vagyok mérnök. Én azt látom, hogy aki minimálisan is rátermett egy jó szakmával, pár év helyszíni tapasztalt után saját lábra állhat és jobb anyagi kilátásai vannak úgy mint nekem, ugyanabban az iparágban de mérnökként. Jelenleg nem viccből ìrom, de gondolkozom én is, hogy szakmára váltok. Egy köműves, acs-bádogos, burkoló,villany-gépészeti szerelő szakmákkal szerintem kifejezetten jók a lehetőségek ha valaki rátermett. Bodületesen nagy a hiány szakipari munkák területén.
2022. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!