Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben Intersnack-ban vagy...

Győrben Intersnack-ban vagy Lear-ban jobb dolgozni betanítottként?

Figyelt kérdés
Egyikbe csomagolónak lehet menni, másikba meg operátornak.
2022. jún. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Másik is szar.

2022. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező.


Amit az első válaszoló, be másolt linket, arra a kérdésre én válaszoltam.

És hidd el, hogy azóta csak rosszabb lett a hely.

Ha kíváncsi vagy rá, akkor részletesebben is le írom, hogy miért.

2022. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#3-s: leírhatod.

2022. jún. 17. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.



Akkor ott kezdem, hogy a túlórázások folyamatosak a hét minden napján.

Ott vagy napi szinten, 10,12 vagy 14 órákat. Vasárnapi pihenő nap, csak azoknak jár, akik napi szinten ki nyalják a főnök seggét. Aki erre nem hajlandó azt ki rúgják valamilyen, ürügyet keresve.

A túlórákat vagy ki fizetik, vagy nem, de inkább az utóbbi. Úgy kell a pénzed után szaladni a HR irodába, őket meg nem nagyon tudod el érni, mert már lassan időpontot kell kérni hozzájuk.

A szép kártya ki fizetések is, össze vissza jönnek mennek.

pl... kapsz rá havonta 30.000 forintot, közben a kollégád aki ugyan annyit dolgozott mint te az meg a dupláját.

Folyamatos veszekedés az ukrán, és ázsiai kollégáiddal, mert az ott dolgozok 80%-ka külföldi, és alig beszéli a magyart.


Ha nem hiszed el, akkor jelentkezzél, és 1-2 hónap alatt mindent tapasztalni fogsz amiket le írtam.

2022. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad. Így már valóban nem túl vonzó lehetőség
2022. jún. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!