Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem a kamionsofőri fizetést...

Nem a kamionsofőri fizetést kellene kapjam erre a két hétre?

Figyelt kérdés

Fuvarszervező vagyok, és régebben kamionsofőr voltam ugyanennél cégnél. Sofőrhiány miatt megkértek, hogy 2hétre menjek vissza kamionozni, mert nincs ki elvégezze a munkát, én pedig belementem (nem szívesen).

Sofőrként jobban lehet keresni, de én már meguntam a.hosszú 2hetes programot, ezért döntöttem úgy, hogy inkább kevesebb pénzért dolgozom az irodában. Én tettem szívességet a cégnek, hogy két hétre visszaülök a kamionba, és végül csak a fuvarszervező fizetést kaptam meg.

Azt mondják, hogy a szerződésemben ez az összeg szerepel és nem adhatnak több pénzt. Viszont a szerződésemben sehol sem szerepel a gépjármű vezetői feladat



2022. jún. 17. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni őket.
2022. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ascelpius ***** válasza:
100%

"Azt mondják, hogy a szerződésemben ez az összeg szerepel és nem adhatnak több pénzt."

Ez elég béna érv, jutalomként simán elszámolhattak volna neked plusz pénzt, jogi akadálya nincs ennek. Tanulság: ha plusz feladatot vállalsz mindig előre beszéld meg annak a javadalmazását.

2022. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az sincs a szerződésedben, hogy plusz munkát kell végezned és be kell ülnöd vezetni mert képtelenek szerezni rá bárkit is a cég.

Legközelebb ne vállalj el szívességeket, egy ilyen kutya cégnek meg pláne..

2022. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontossan ezért nem ülök vissza autóra.

Nálam is probálkoznak heti szinten, hogy ugorjak be, de megteszed egyszer, és utána már majdnem hogy csak elvárás lesz.


Ha még nem késő akkor írjatok egy migbízási szerződést, amiben szerepeljen az összeg.

Úgyis kell adni megbízást, hogy vezethesd az autót.

2022. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamionos vagyok! Nem tudom mennyi a fuvarszervezői fizetésed, de ha jelntősen eltért én biztos reklamálnék, mert ilyen nincs! Nagyobb felelőség, nagyobb kényelmetlenség egyenlő nagyobb fizetés! Ha nincs üzlet akkor mennék tovább. Abban az esetben, ha nem nagy az eltérés a két fizetés között, akkor talán szemet hunynék, de többször nem csinálnám.
2022. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mindenhol ember hiány van....

Hát, én személy szerint ha tetszik minden ezt leszámítva szemet hunynék, de legközelebb megbeszélném, hogy plusz pénzt kell adjon, te sem vagy köteles.

2022. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz hogy vissza üljek, minden elismerésem.
2022. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!