Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet kitörni a napi...

Hogy lehet kitörni a napi mókuskerékből?

Figyelt kérdés

Alkalmazott vagyok, átlag fizetésért. Hála az Istennek van saját ingatlanom a fővárosban, tehát így azért elvagyok.


Viszont azon gondolkoztam az utóbbi időben hogy ebből a napi mókuskerékből egyre inkább kezd elegem lenni. Nem részletezném, aki átlag irodai alkalmazott tudja mire gondolok.


Hogyan lehetne ezen túljutni, kitörni? Saját bizniszen, vállalkozáson kívül van más út?



2022. jún. 20. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak egy célom volt, hogy ne keljen napi 2 óránál többet dolgoznom home officeban. Ennél többet úgy sem tudok kihozni az alkalmazotti státuszból... ha céget akarnék csinálni, akkor tényleg dolgoznom kéne, ahhoz meg nincs kedvem.
2022. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Saját bizniszen, vállalkozáson kívül van más út?"


Nincs.


Top 100 milliárdos között nem találsz olyat, aki alkalmazott. Nem véletlenül.


A szabadidődet kell úgy eltölteni, hogy pénzt keres.. persze ne futárkodni menj, mert ott ugyanúgy az idődet adod el. Olyat kell építeni ami túlnőhet rajtad.. legrosszabb esetben ha nem bírod már, akkor eladod jó pénzért.


Van jó pár lehetőség a neten, amihez nem kell különösebb tehetség.. le kell ülni, meg kell tanulni, és utána csak ismételgetni.

2022. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Legegyszerűbb: eladod a pesti ingatlant és veszel kettő kisebbet vidéken. Abból az egyiket kiadod albérletbe. És elvállalsz mellé vmi sz*ros 4 órás melót.
2022. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
#3 Ezt nem javaslom. Én is kaptam fateréktól egy lakást Zuglóban, hogy végre ne otthon rontsam a levegőt, aztán jött a szokásos hiszti 4 év után, ami a kérdezőnél is, hogy elegem van a mókuskerékből. Leköltöztem falura, 1 lakás saját részre, 1 kiadva, mellette zabhegyező meló nettó 350-ért, de ez a pusztulat ami itt lent van elmondhatatlan. Most fogok visszaköltözni, csak szabaduljak innen. Arra jó volt, hogy megtanuljam értékelni az eddigi életemet. Bár ilyen szempontból lehet, hogy jót tenne neki ha leköltözne valahova a világ pitsájára Kazincbarcikára vagy Szombathelyre :-D
2022. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
4 - igaza van. Amiért itt, Budapesten panaszkodsz, azért vidéken ölnének. Az igazi vidék, a vadkelet kb 50 évvel le van maradva a fővárostól, pedig az se piskóta. Nyugdíjasok, cigányok, szemellenzős, végtelenül egyszerű emberek, akik esznek, isznak, dugnak, szarnak, alszanak. Nem akarok senkit megbántani, de a nagyon falusi emberek 90%-a ilyen, és ezzel nem azt mondom, hogy buta, de egyszerű. Nem láttak semmit a világból, nem is érdekli őket. Pestiként egy ilyen környezetbe kerülni annyit jelent, hogy meg fogsz kattanni. Nem szabad vidékre menni, de még a nagyvárosokba sem.
2022. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

"de még a nagyvárosokba sem."

Ezzel az utolsó mondatrésszel nem tudok egyetérteni :D

Amúgy cigányok, nyugdíjasok Budapesten is vannak bőven. Sőt, Budapest peldául jóval cigányosabb Szegednél, Debrecennél vagy Győrnél például.

2022. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
5, egy dél-dunántúli zsákfaluból kerültem fel az ominózus településre egyetemi éveim alatt. Na annál ótvarabb, trébb, gányabb, retkesebb, undorítóbb várost még nem láttam, pedig voltam már pár városban itthon. Sokkal durvább, mint bármelyik cigányfalu az országban.
2022. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
4es mi az a zabhegyező?
2022. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Én Győrben és Mosonmagyaróváron laktam.


Sajnos 4 éve egy rábaközi porfészekbe kellett költöznünk. 54km óvártól, de ég és föld. Ennyi ostoba embert, mint ami itt van... Amit 5-ös leirt az teljesen igaz erre a településre, meg tapasztalataim alapján egész rábaközre. Én speciel nagyon utálom.

2022. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kis faluba költözni. Szeged tökre élhető egyetemi város. Nyilván falun mindenki alkesz, de azért a nagyobb városokban van élet.
2022. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!