Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még bárhol home office?...

Van még bárhol home office? Vagy már megszűnt, hogy nincs covid?

Figyelt kérdés
Már nem nagyon látom az álláshirdetésekben sem.
2022. jún. 22. 23:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk teljesen home office volt eddig, most hogy nincs covid, júliustól 50% lesz a kötelező bejárás, de úgy tudom nem lesz nehéz mentesülni alóla, már akkor is elvileg ha kb több mint 30-40 percre laksz az irodától.
2022. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
33%
Csak, hogy ne az istenként tisztelt fejlesztők válaszoljanak. Egy nagyobb cégnél dolgozok mint vezető statikus és nálunk covid után csak heti 1 max 2 nap HO van. Érdekes módon senki nem hal bele, hogy be kell jönni és nem mondanak fel, pedig nem kis tapasztalattal rendelkező kollegákról van szó. 20-30 perc utazás nem a világ vége. Tény, hogy nagyon jó csapat állt össze mind szakmailag mind emberileg. Szerintem a full HO kicsit csapatbomlasztó hatású. Talán azért tartják ördögtől valónak a fejlesztők a heti pár HO-t mert igaz lehet a sztereotípia, hogy ők olyan kis antiszoc maguknak való emberek. Nem tudom, nem ismerek őket, de van egy két most már távoli ismerősöm akik fejlesztők lettek és gyerek korukban ők ilyenek voltak.
2022. jún. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
33%

Rengeteg területen vettek vissz a HO-ból, többek között nálunk is. Mégsem mondott fel senki a mezei fejlesztőktől kezdve a seniorokon át a program managerekig.


Több multiról is tudok a régióban ahol szinte teljesen megszűnt.


Én azt látom inkább, hogy akik még HO-ban vannak szeretik szajkózni, hogy "teljesen alap lett", meg "úgyis felmond mindenki ha kivezetik". Ahhoz képest felénk nem igen mondott fel senki ez miatt.


Arra meg, hogy valakinek a 20 perces bejárás az indoka konkrétan a HO-ra... most mit mondjak na :D

2022. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
24%
#13 melyik cegnel dolgozol?
2022. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
18%

Nálunk maradt a full HO, de így is negyedévente mondanak fel fejlesztők a csapatomban. Én is nézelődök. XD

Nagy a mozgás most a piacon pedig nyáron nem jellemző.

2022. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
34%
9-es jah, a Tesla vicces volt, bejelenti Elon, hogy tilos a home office, másnap meg azt, hogy el akarja küldeni a munkaerő 10%-át. Már perelik is azóta :)
2022. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
25%
Igen elég sok helyen van még.
2022. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

16/17 anonim ***** válasza:

Igen, reális esélyük van pert nyerni

2022. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%
#16 ha belegondolsz vegulis logikus igy sporolni a vegkielegiteseken, de valoban csinalhatta volna kevesbe nyilvanvaloan.
2022. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%

Milyen területeken/cégeknél szűnt meg a home office? Én IT-ban vagyok, itt gyakorlatilag mindenhol van home office lehetőség, sok helyen 100% távmunka is.

Más területekre ez nem jellemző?

2022. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!