Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Buszsofőrök, tényleg 430 ezer...

Buszsofőrök, tényleg 430 ezer a nettó fizetés az arriva bussznál?

Figyelt kérdés
Hirdetésben ennyiért keresnek sofőrt.
2022. jún. 23. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlórákkal meg X év munkatapasztalattal lehet megvan ennyi
2022. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Blagátokon 430 bruttót látok, meg 90 caffetéria.
2022. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Fontos, hogy rendelkezz a buszvezetéshez szükséges minden dokumentummal (D kategóriás jogosítvány, GKI kártya, PÁV I/II minősítést igazoló okirat), és így akár azonnal munkába is állhatsz az Arriva csapatában!"


[link]


Illetve ki van emelve:


"Kiemelkedő, átlagosan 434 308 Forint nettó havi jövedelem, ami a szolgálati idővel emelkedik, valamint félévente prémium és további hűségjutalmak,"


Ugye az átlagost tudjuk hogyan számolják, tehát szerintem erős csúsztatás ez az összeg.

2022. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy sofört illetve magát a céget, mert itt mindenki aztfog irni amit jónak lát...
2022. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy már ez sok legyen. Hol dolgoztál eddig? Pesten ennél többet megkeresel, mint burkoló segéd.
2022. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

#5


Pontosan. Burkolóként 2-3 milliót megkeresek. Naponta.


Nem is értem a sok életképtelen nyomorékot akik potom havi egy milliókért robotolnak. Ennyiért én fel sem kelnék.

2022. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nettó 430ról beszélünk, és életekért felelsz. Én hazaviszem a nettó 350et burkoló segédként és ha hibázok max a csempe áll ferdén. Nem tudom érzed-e a különbséget.
2022. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Ennyit keres és ha nem figyel minden másodpercben emberek halhatnak meg
2022. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Abszolút nem sokallom nem azért kérdeztem. Csak pár éve is volt egy reklámkampány ahol nettó 300 körül igértek... Majd az interjún kiderült, hogy ez csak bizonyos esetekben igaz ha például osztott műszakot, hétvégét, ünnepnapot, bevállalsz akkor akár kijöhet a nettó 300. Ha normál műszakban vagy akkor pedig 200 körül jött volna ki a bér. Ezért kérdezem, hogy most tényleg ennyit keres egy átlag Arrivás vagy ez megint csak az "akár" ennyit is kereshetsz?
2022. jún. 23. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez egy plusz. Speciel a Volánnál ilyen nincs, hogy ilyen-olyan műszak. Kiadják, hogy melyik járaton vagy azt heló, akár hétvégén is, viszont ott havi 2 "hétvégét" fixen megkapsz szabadra (szombat-vasárnap illetve, vasárnap-hétfő), de szerintem a legfixebb infó, ha a céget keresed fel. Egy próbát megér.
2022. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!