Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy introvertált ember alkalma...

Egy introvertált ember alkalmas telefonos ügyfélszolgálati munkára?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2022. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Japán Gulyás ***** válasza:
72%
Nem alkalmas, de ettől még felvehetik a munkaerő hiány miatt. Csak aztán nem kell csodálkozni, ha 2-3 év múlva kiég, pánikbetegsége lesz vagy daganatos betegsége alakul ki a folyamatos szorongástól.
2022. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha megfelelőek a kommunikációs képességei.


Az introvertáltság nem azt jelenti, hogy képtelen normális kommunikálni másokkal, csak hogy számára jobb kikapcsolódás este otthon ülni a fotelben, mint 10 fős csapatban a belvárosban inni.

2022. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem azt jelenti, hogy képtelen kommunikálni, pont arra gondoltam, amit #2 is ír hogy lelkileg nagyon megterheli esetleg belebetegszik
2022. jún. 23. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Én is a 2-essel értek egyet.

Az, hogy az a munkád, hogy folyamatosan kilépj a komfortzónádból, sajnos egyenes út a testi-lelki megbetegedéshez.

2022. jún. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Introvertált nem egyenlő a szociális fóbiával. Ha "csak" introvertált, akkor miért ne. De ezt úgyis ő tudja legjobban magáról, hogy mennyire fárasztja le az ilyen jellegű munka
2022. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Introvertáltként évekig olyan munkám volt ahol ügyfelekkel foglalkoztam, ráadásul személyes és telefonos is volt egyszerre. Igazából ki lehet bírni, nem okozott semmi problémát. A szabadidőmben viszont nem megyek emberek közé ha nem muszáj. Ennek ellenére van párom és van néhány barátom is.
2022. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Introvertáltként három és fél évet dolgoztam telefonos ügyfélszolgálaton. Rengeteget fejlődött a kommunikációm és az első időkben még élveztem is az egészet.

Csak aztán később létszámstopot vezettek be, a leköszönő kollégákat nem pótolták, a hívásszám meg egyre emelkedett. Amikor kezdtem, akkor egy 8 órás műszakban 25-30 hívás volt és két hívás között lehetett pár percet pihenni. Mikor eljöttem, akkor már a napi 50 hívás kevésnek számított, átlag 55-60 volt a jellemző és egymás után jöttek a hívások, szünet nélkül. Na, az már iszonyatosan stresszes volt, ezért mondtam fel.

2022. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyit tennék hozzá, hogy akkor 24 évesen még simán bírtam. Ma, 40-hez közel már tutira nem kezdenék bele.
2022. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
3,6,7,8-nak igaza van. 3-as nagyon jól megfogalmazta. Komfort zónából meg állítólag ki kell lépni mert ott kezdődik az élet vagy mi... Én sem szívesen teszem és nem is értek egyet ezzel, csak mondom miket hallok.:/:)
2022. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!