Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adatmérnökként bruttó 450.000...

Adatmérnökként bruttó 450.000 forint milyen fizetésnek számít programtervező informatikus diplomával?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem, szakmai gyakorlatot leszámítva tapasztalat nélkül vettek fel ennyiért. Viszont fél éve ott vagyok, egész jól belejöttem, de nincs fizetés emelés. Kollégáim, akik két éve ott vannak még mindig ugyanannyit kapnak, mint amennyivel felvették őket.

Az egész cégnél négyen vagyunk ilyen pozícióban, de egyedül nekem van meg a diplomám, a többiek vagy levelezőn csinálják még vagy félbehagyták.



#fizetés #informatika #adatmérnök
2022. jún. 24. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A fizetési sáv alja kb ez a pénz. Az a baj, h rossz helyre mentél a diploma után, hamar elfogadtad ezt a fizetést. Én most fél év után már nem jönnék el, csak fél-1 év múlva. Utána váltanak olyan br. 7-800 ezres melóra.
2022. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha összefognátok négyen, és elmagyaráznátok a gyökér főnökötöknek, hogy vagy megduplázza a zsét, vagy mentek másfele, mert nevetséges ez az összeg, és pár napon belül találtok más munkát ennek a duplájáért, akkor elképzelhető, hogy emelni fog rajta. Ha elkezd vergődni, vagy nincs benne, akkor tényleg lépjetek. Vicc az ilyen sz.rrágó főnök.
2022. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Örüljetek neki hogy van munkátok, a Data Engineering egy nagyon jó, felfutó terület, hazánkban is egyre jobban kezd felfutni.


Tapasztalatszerzésre gondolj elsősorban, ne a pénzre.


"Az egész cégnél négyen vagyunk ilyen pozícióban, de egyedül nekem van meg a diplomám, a többiek vagy levelezőn csinálják még vagy félbehagyták."


Senkit sem érdekel a diplomád, a céget két dolog érdekli: az értékteremtés és a profit. A tudás a lényeg illetve a motiváció.

2022. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még supportra is karcsú.
2022. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hulladek.
2022. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Örüljetek neki hogy van munkátok"


Azért az informatikus az a kategória, akit bármikor leszopnak, hogy menjen már dolgozni a céghez, nem neki kell kuncsorognia állásért, mint egy noname ruhatáros szakon végzettnek.


"a céget két dolog érdekli: az értékteremtés és a profit"


Akkor nyugodtan jelezheti a főnöknek, hogy ennyi pénzért nem tud értéket teremteni, a profitot meg dugja fel magának.

2022. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
#6 Igen, Senior-okat leszopjak, de egy semmihez sem értő, pályakezdőt senki sem akar. De látszik hogy fogalmad sincs a területről.
2022. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Én konkrétan kötelező gyakorlat alatt keresek ennyit.


Gondolom valami infós végzettséged van. Mérnökinfó esetleg? Ezzel ez a fizetés tényleg rossz.

2022. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
jó lett volna az a szakma ugye??? zsíros pénzek meg szabadidő.. de majd a diploma!! ez ennyi
2022. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 te miről beszélsz?
2022. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!