Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elítélni egy munkahelyet az...

Elítélni egy munkahelyet az "iroda" miatt?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire számít, az iroda "milyensége"?


Szellemi munkakörben vagyok és lenne egy szakmai lehetőség. Online interjú volt, még ott behívott egy második körre.


Most nézem a maps-en, ez konkrétan egy konténer (kint van rajta a cég logója).


Nem, nem kötelező minden cégnek ötcsillagos szállodának lennie, de egy konténer azért kicsit más. Gondolkodom, hogy lemondom.


2022. jún. 26. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem fagyok meg télen és nem sülök meg bent nyáron.. van tűrhető, zárható wc.. akkor felőlem lehet egy konténer is akár.
2022. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már vannak nagyon szuper konténerházak, irodák. Először csekkold le, mennyire komfortos. Ne mondj még le ez alapján.
2022. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normal esetben elmennek, de az online interjun kicsit unszimpi volt a tulaj. Egy orasra kiirt beszelgetest 20 perc alatt lezavart, en alig tudtam meg a cegrol valamit, rolam szolt az egesz. Meg megtudtam, hogy nem 1 projekt van, ami a hirdetesben volt, hanem a felesege projektjevel is foglalkozzak, meg pluszba, amit talan kitalal valamikor. Ezt pl akkor mondta, miutan elkerte a fizetesi igenyem, amit 1 projektre adtam meg. Meg etszert szolt ram, hogy fogjam rovidre, hogy haladjunk.
2022. jún. 26. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, hát ez nem hangzik túl etikusnak, és bizonyára jók a megérzéseid. Hát igen, ezek az apróbetűs részek, és nem tudod, hogy mire számíts, lehet hogy a nyakadba akarnak rakni egy csomó mindent gondolom a legalapabb fizetéssel... ezekre térj ki a második interjún, majd csak ezután dönts.
2022. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha nem volt szimpi a tulaj, hagyd, hallgass a megerzeseidre.
2022. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, tényleg furcsa, hogy egy konténer, de ettől függetlenül még akár lehet jó is. Viszont ha ezen kívül más rossz érzés is van benned az egésszel kapcsolatban, akkor hagyd inkább.
2022. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!