Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jár valaki Szombathelyről -...

Jár valaki Szombathelyről - Bécsbe dolgozni? Mennyire éri meg az ingazas nektek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én Győr és Bécs között ingáztam, hosszú évekig.

Anyagilag még így is meg éri, de időben már nem mindegy, hogy 2 óra volt az út oda, utána késő délután meg vissza.

Hosszú távon érdemes ki költözni, úgy hogy bérelsz egy szobát és onnan tudsz járni melóba.

Hétvégén meg haza tudsz jönni.

2022. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 éve Mosonmagyaróvárról ingáztam, de rohadtul nem érte meg, a Móvári albérletem 100k HUF volt, ehhez jött hozzá a heti 16000 ingázási költség.

Két hónap után be tudtam költözni Bécsbe, kivettem 600 eur-ért egy kis lakást egy egész tűrhető környéken, ami ráadásul 20 percre volt a munkahelyemtől.

2022. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!