Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka mininális...

Ausztriai munka mininális német nyelvvel?

Figyelt kérdés
Hol kereshetek biztos munkát?

2022. júl. 3. 02:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem rendelkeznék legalább egy erős középfokú nyelvtudással akkor én mondjuk félre tennék legalább egy 3 hónap megélhetésre való pénzt és Sopronba mennék. Nem annyira mély vìz, hogy a napi ügyintézés marad magyar, elég elsőre a munkához tartozó nyelv elsajátítàsa. Helyiek közül jajgatnak páran, hogy itt sincs kolbászból a kerítés, felesleges mar ide jönni már. De azért napi szinten 100 ezer ember ingázik a nyugati határszélről ès ennek azért oka van, nagyon megéri. Első egy két évben nem vàlogatnék munkahelyek tekintetében, de utana ha már van osztrák tapasztalat és ismeretség utána egyre jobban lehet. Aki szorgalmas és kitartó ez még most is neki tud kezdeni. Én ezt csinálnám, aztán ez én vagyok, csak egy ötlet volt ez nem ajánlás.
2022. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
És egyszerűbb először egy munkához való nyelvtudast összeszedned ( ki vagy, mit akarsz, mit hova tegyél, mi a feladat stb ) mintha ahhoz is összeszednél nyelvtudást hogy albérletet kivegyél, bankba bemenj, kinti önkormanyzatba ügyet intézz Stb.
2022. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Kb semmit nem tudok félretenni ezért is akarok kimenni, mert lassan éhen halok
2022. júl. 3. 09:01
 4/31 anonim ***** válasza:
43%
nyelvismeret nélkül kulimunkából ott se lesz jobb.
2022. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Sopronban sokan kezdésnek kivesznek szobat mondjuk 80-ért. Legalja melok is adnak ezerparszáz eurót, ami jelenlegi árfolyamon 450-500 ezer. Azért abból el lehet már lenni.


Ha be lehet írni az önéletrajzba 1-2 év osztrák tapasztalatot és közbe jön a nyelv akkor lehet találni 1500 euróért is melót.



Ebből Ausztriába valóban nehéz, de itthon elég jó pénz. Azért is javasoltam azt amit. Aztán csak ajánlás volt semmi más.

2022. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Én értem csak ha itthon megdöglik az ember kintre se kell, mert nincs tapasztalat, nyelvtudás akkor akassza fel magát vagy mi?
2022. júl. 3. 09:40
 7/31 anonim ***** válasza:
31%
Felesleges itt túldramatizálnod a helyzetet, Magyarországon azért elég nehéz "megdögleni" a nincstelenségben.
2022. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Persze ha neked van felesleges pénzed akkor szívesen elfogadom...


Túldramatizálás h megkapom a fizut és kifizetek mindent és nincs pénzem kajára egész hónapra csak marad annyi h fizetés napra marad 800 ft 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

2022. júl. 3. 10:18
 9/31 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem h gyakori világban mindenki gazdag, szép, okos, mindent tudó bajnok.
2022. júl. 3. 10:19
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor döntsd már el hogy mi van?


Nincs pénzed kajára egész hónapra, vagy fizetés napra marad 800Ft?

A két állítás ellentmond egymásnak.


Nem, nem mindenki szép gazdag és okos. Én sem.

De téged nem értelek. Közmunkás vagy br. 85 ezer Ft-ért vagy hogy jön ki ez neked? Azért annál lehet találni jobban fizető munkát.

2022. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!